Ilgiausios eilės – pas gydytoją Pereiti į pagrindinį turinį

Ilgiausios eilės – pas gydytoją

Pinigai valdo – šio teiginio teisingumu lengviausia įsitikinti, kai reikalas prispaudžia apsilankyti pas gydytoją. Norėdama patekti pas savo šeimos gydytoją, turiu laukti 2 ar net 3 savaites, pas reabilitologą – mėnesį, o jeigu pas kurį specialistą susiruoši, tai gali tekti laukti ir visus tris mėnesius. Panašiai ir pas odos gydytoją, o juk reikalas gali būti labai skubus. Būtų nieko, jeigu mums tiesiog trūktų medikų. Betgi taip nėra. Jeigu pasiryžti sumokėti už vizitą, pas gydytoją gali patekti kone tą pačią dieną. Manau, tai yra neteisinga. Medicinos srityje pinigai negali būti viskas.

Danutė

Gyvena be elektros

Gyvenu Šernų kaime. Jau beveik metus mes esame priversti gyventi, kai nuolat atjungiama elektra. Per mėnesį bent porą kartų išjungia tiekimą, ir elektros nebūna ištisą dieną. Labai nepatogu, juk mes turime ir šaldytuvus, ir kompiuterius, kitų prietaisų, kuriems toks energijos svyravimas kenkia. Savo name vandenį pumpuojame naudodami hidroforą, tas elektros išjungimas labai kenkia šitam prietaisui. Be to, visą dieną liekame ir be vandens. Kas mums atlygins nuostolius? Bandėme skambinti, bet jokio atsakymo negauname.

Regina

Teisių nepažeidžia

Vis kalbama, kad pažeidžiamos rusų teisės. O ar devintajame dešimtmetyje kas kalbėjo apie lietuvių teises, kai jie gyveno prie Laptevų jūros, kai buvo ištremti? Ar šie žmonės turėjo kokių nors teisių? Kažkodėl tuomet niekam ir mintis nekilo kalbėti apie tai. Dabar irgi ne tiek daug kalbama. Ir pats esu nukentėjęs dėl vykusių procesų. Nesakau, kad rusai blogi žmonės, atvirkščiai – dauguma jų labai puikūs ir nuoširdūs, tačiau nereikia kelti nesantaikos ir kalbėti nebūtų dalykų. Esu įsitikinęs, kad rusų teisės nei Klaipėdoje, nei visoje Lietuvoje nėra pažeidžiamos.

Skaitytojas

Į savus dėmesio nekreipia

Dienraštis jau kelis kartus rašė apie prastą socialinių darbuotojų padėtį. Gerai, kad žurnalistai atkreipia į juos dėmesį, nes mūsų valdžiai tai neįdomu. Mano draugė dirba tokį darbą, kasdien lanko sunkiai judančius senus žmones. Kartais koktu klausytis jos pasakojimų. Anaiptol ne visi pikti senoliai patenkinti nuo ryto iki vakaro triūsiančios moters darbu, nors ji ir prausia, ir gamina jiems, ir dokumentus jų sutvarko. O vietoje padėkos sulaukia tik bambėjimo. Vyriausybė privalo atkreipti dėmesį į šios profesijos žmones, įdomu, ar greitai rubuiliai politikai atsisuks į žemesnius sluoksnius?

Rasa

Nepatinka permainos

Man nepatinka permainos Klaipėdos pilies muziejuje (R.Zinkevičiūtė. "Muziejus pažėrė naujovių", "Klaipėda", 2014 09 23). Kas čia per metalo gabalų paradas senamiestyje? Jau prie perkėlos atidarė tiesiog baisų turgų, kur metalo gabaluose sėdi prekiautojai, o dabar pastatė dar ir šalia muziejaus. Ar taip turi atrodyti muziejaus kasos? Gal statytojai nėra buvę Trakų pilyje?

Romas

Žurnalistė kovoja su nusikaltėliais

Noriu pasidžiaugti, kad dienraštis "Klaipėda" turi puikią žurnalistę Daivą Janauskaitę. Ji taip kruopščiai aprašinėja Klaipėdos nusikaltėlių darbus, tuo pat metu ji ir kovoja su nusikalstamumu. Ši žurnalistė tiesiog padeda teisėsaugininkams ant stalo mūsų kasdienybę, iškelia į viešumą baisius piktadarių darbus. Manau, kad policijos jie jau seniai nebijo, daugeliui kalėjimas – šventė. Dirbti nereikia, o valgyti gauna. Esu tikra, kad D.Janauskaitės jie bijo, juk niekam nemalonu, kai jų šunybės yra iškeliamos į viešumą. Tegul tik nepailsta ši puiki moteris.

Angelė

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų