Gyvenu socialiniame būste, tai yra vienas kambarys, o patogumais dalijuosi su žmogumi, kuris savo kambarį yra privatizavęs. Kadangi esu pensininkė, labai stengiuosi, kad mokesčiai būtų kuo mažesni, neleidžiu daug vandens, taupau elektrą. Kaimynas yra išvykęs, o jo sūnus įleido į tą kambarį gal penkis žmones. Jie prausėsi, visi į tualetą vaikščiojo. Man net širdis pradėjo stoti: argi taip galima? Sako, kad tai to sūnaus giminaičiai atvažiavo. Tie žmonės buvo tris dienas, galima tik įsivaizduoti, kiek vandens jie išleido. Ką man dabar daryti, kaip reikės išgyventi? Gal policijai pasiskųsti? Manau, kaimyno sūnus manęs neklausys.
Nina
Makulatūra šlampa
Jau daug metų stebiu, kaip išrūšiuoti popieriai šlampa atviruose "varpeliuose". Ko vertas mūsų triūsas, kai užsigriozdiname namus rūšiuojamomis atliekomis, o paskui jos sušlampa ir tampa nebetinkamos perdirbti. Įdomu, kai visame mieste atsiras pusiau požeminiai konteineriai, ar ir tada dangčiai darinėsis į vidų, taip leisdami lietui ir sniegui patekti ant makulatūros?
Ina
Kas buvo teisus dėl medžių?
Tai kas buvo teisus, sakydamas, kad mieste reikia išpjauti senus, supuvusius medžius? Dabar, po audros, kas žmonėms atlygins žalą dėl nulūžusių medžių sudaužytų automobilių, gal tie isterikai "gamtos mylėtojai"?
Ričardas
Apgaudinėti ligonius negražu
Visą gyvenimą turiu problemų dėl žarnyno veiklos, tad ir tyrimų visokiausių esu daug atlaikiusi. Gavau siuntimą giliajam žarnyno tyrimui. Nuėjau pas gydytoją, bet visas tyrimas užtruko vos kelias minutes. Aš žinau, kokį tyrimą man turėjo padaryti, ne kartą tokį jau esu išgyvenusi. Dar ir dokumentus medicininius išrašė. Aš jau sena, bus, kaip bus. Bet tikiu, kad ir kitus taip pat apgaudinėja, kai vietoj giluminio tyrimo atlieka paviršinį, ir viskas tuo baigiasi. Juk skiriasi ne tik trukmė ir apžiūrėtų žarnų ilgis, bet ir kaina. Panašu, kad ligonių kasos moka daug, o tiriama mažai. Taip daroma žala ne tik pacientams, bet ir valstybei. Negražu, ponai garbieji gydytojai.
Antanina
Naujausi komentarai