Visų mūsų susirūpinimas – kaip išgyventi žiemą, naudojant šilumos resursus. Ar niekam neatėjo į galvą, kai ši vasara tokia karšta, kad daugiabučiuose nebūtina kaitinti vandens iki virimo, ypač nakties metu? Vonios gyvatukų negalima net ranka priliesti, nes nudegsi. Ar galima nors naktimis tą šilumą išjungti? Juk naudojamas kuras. Gal aš klystu, bet, mano manymu, tai daroma veltui.
Aldona V.
Mėnuo laukimo – veltui
Liepos 18-ąją užsiregistravau vienoje poliklinikoje dėl dantų traukimo, vizitas buvo paskirtas rugpjūčio 23-iąją. Tai beveik po mėnesio. Kai rugpjūčio 16-ąją jiems paskambinau, man pasakė, kad esu tik į sąrašą įtraukta, o ne pačiam dantų traukimui. Kodėl jie manęs neinformavo, kad tik į sąrašą įrašė? Šitiek laiko pralaukiau veltui? Rugsėjį esu užsiregistravusi dantų protezavimui, to laukiu jau du mėnesius. Dabar staiga naujiena – aš esu tik sąraše. Būčiau tai žinojusi, būčiau ieškojusi kitos poliklinikos ir susitvarkiusi greičiau. O ką dabar daryti?
Danguolė
Prieš 60 metų ten eidavau vaistų
Rugpjūtį–rugsėjį prasidės nemažai miesto tvarkymo darbų. Mano akimis žiūrint, yra keturi taškai, kurie nepuošia miesto. Pirmasis – geležinkelio stoties galinė siena, lyg būtų nukirsta, labai negraži. Nejaugi sunku ją nutinkuoti? Antras taškas – mokykla priešais M.Mažvydo paminklą, J.Janonio g. pradžioje. Trečias – M.Mažvydo alėjoje buvęs bendrabutis su apmusijusiais langais. Toks stiprus, didelis pastatas, bet niekam nereikalingas. Norint atsiranda pinigų kitiems dalykams, o tokiems pastatams jų nelieka. Keista. Ketvirtas taškas – prie Sausio 15-osios ir Minijos g. buvusi vaistinė. Prieš 60 metų ten eidavau vaistų pirkti, o dabar viskas apleista, baisu. Visos šios vietos – miesto centre, tvarkyti ten – būtina.
Skaitytoja
Tas veikėjas pinigų negaus
Jau tas veikėjas visai įkyrėjo dėl to pinigų rinkimo. Dabar vėl renka. Netikiu aš tuo žmogumi ir nenoriu jam nieko duoti. Geriau iškart nusiųsti į nurodytas organizacijas, bet tik ne jam.
H.
Naujausi komentarai