Jau daugybę metų Lietuva neturi žvejybos uosto, o klaipėdiečiai vis dar vadina pietvakarinį miesto rajoną rusišku žodžiu – "Rybportas". Užaugo nauja karta, visi vietos kitataučiai moka lietuvių kalbą ir yra imlūs naujovėms, gal būtų laikas naujam vardui? Kad klaipėdiečiai nesipiktintų primestu nauju pavadinimu, galima būtų leisti pasisakyti, pasiūlyti savo variantą. Aš manau, kad laikas atsisakyti to nieko nebereiškiančio vardo.
Simona
Tvora darko senamiestį
Klaipėda turi labai mažą senamiestį. Jis toks mažas, kad vertingas yra kiekvienas senas pastatas ir gatvelė. Jau daugiau nei pusmetį netoli Parodų rūmų vykdomi archeologiniai kasinėjimai. Visas kvartalas apjuostas tvora. Ta tvora labai bjauri, per ją nieko nesimato. Gal buvo galima šį plotą aptverti kokia nors tinkline ar kitokia tvora, kad neužstotų vaizdo? Būtų gerai, kad atsirastų bent menka informacija prie tvoros apie atliekamus tyrimus ir radinius. Ir dar mane trikdo tai, kad užtvėrę plytelėmis grįstą taką darbininkai nepaklojo bent laikino takelio. Dabar norintiems tvorą aplenkti žmonėms tenka klampoti per purvyną.
Lilija
Autobusai bus elektriniai
Paskaičiau apie galimybių studiją dėl miesto transporto. Bet juk klaipėdiečiai patys kuria elektrinį autobusą, todėl spėju, kad netrukus visi mūsų gatvėmis važinėsiantys autobusai bus elektriniai. Klaipėdos gatvės pernelyg siauros, tramvajams ar troleibusams nėra vietos.
Antanas
Buvusius darbuotojus pamiršo
Mano mama vienoje įmonėje dirbo 37 metus. Dabar ji – jau pensininkė. Ilgą laiką anksčiau dirbę įmonės vadovai pasirūpindavo, kad buvę darbuotojai gautų kalėdinių dovanų – talonų maistui. Šiemet, kaip niekada, senukams nuspręsta dovanoti tik kalendorius. Kam pensininkams jų kalendoriai? Mano mama jaučiasi įžeista, ypač po to, kai paskaitė, kokias algas gauna šios įmonės vadovai.
Daiva Vintilienė
Naujausi komentarai