Liūtys – tikra nelaimė

Liūtys – tikra nelaimė

Jau turbūt daugiau negu ketverius metus turime problemų dėl lietaus nuotekų tinklų. Sekmadienį mačiau apsemtus automobilius, piktus jų savininkus. Kas šiems žmonėms atlygins žalą už sugadintas mašinas? Gerai, jei turi draudimą, o jeigu ne? Be to, visa Klaipėda nuo pat ryto žinojo apie apsemtas gatves, dalijosi baisiomis nuotraukomis, bet niekas žmonėms nepranešė, kurias gatves geriau aplenkti. Kodėl?

Donatas

Paroda nustebino

Lankiausi R. Jusionytės ir jos vyro darbų parodoje Naujojoje Klaipėdos galerijoje. Ypač patiko tapyba. Mielai būčiau įsigijusi, bet kainos mano piniginei pasirodė nemenkos. Ir suprantama kodėl. Visų pirma, tai – išliekamosios vertės kūriniai. Antra, menininkė jau turi savo vardą pasaulyje ir menininkų mylimame Paryžiuje. Daugybę gražių dalykų galėčiau išvardinti. Ačiū tokiems žmonėms, kad jie kuria ir parodo pasaulį šviesiomis spalvomis.

Zita

Nauda – skaitytojų dėka

Kadangi praėjo jau nemažai mėnesių nuo vienos poros skandalo pradžios, gal tapo aišku, kodėl realiai visas tas triukšmas kilo? Padaugėjo ir šitų veikėjų paskyrų sekėjų socialiniuose tinkluose, nes nors visi sako, neva neįdomu, vis tiek domisi, skaito ir seka kiekvieną tos poros žingsnį. Ir jų verslui tai išėjo į naudą. Nenustebčiau, jei kasdien neoficialiai susitinka, aptaria tolesnę veiksmų eigą, kuris kurį apdrėbs purvais, ir panašiai. Labai gaila, kad žmonės taip lengvai ant šito jauko užkimba. Nebūtų skaitytojų, jų dėmesio, nebūtų ir tiems veikėjams iš to triukšmo naudos.

Kastytis

Ar darbai – perspektyvūs?

Tam, kad į Klaipėdą atsikraustytų kuo daugiau jaunų šeimų, įvairios įmonės turi siūlyti perspektyvius darbus su solidžiu atlyginimu. Niekas nenorės arti už centus, ypač tada, kai namuose laukia mažamečiai vaikai. Tad pritraukti žmones yra viena, bet ar ras Klaipėda ką realiai jiems pasiūlyti?

Skaitytoja

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų