Prauskitės kuo trumpiau | KaunoDiena.lt

PRAUSKITĖS KUO TRUMPIAU

Jei po ilgos darbo dienos mėgstate duše praleisti 20 ar daugiau minučių, odos specialistai kviečia kuo greičiau keisti įprotį. Mat ilgai prausiantis sausėja oda ir plaukai.

"Kuo trumpiau prausiatės duše, tuo geriau, – sužinojo "Kokteilis". – Žmonėms, turintiems itin sausą odą, reikėtų duše praustis iki penkių minučių ar net trumpiau, kartkartėmis galima ir kiek ilgiau, tačiau prausimosi laikas neturėtų būti ilgesnis nei 10 min. Po dušo derėtų nepamiršti palepinti odą maitinamaisiais ar drėkinamaisiais geliais."

O vanduo gali būti tokios temperatūros, kokia geriausiai tinka ir patinka. Tik ne pats karščiausias. Karštas dušas neabejotinai gali atpalaiduoti, tačiau jis pašalina natūralų odos aliejų ir greičiau pažeidžia odą, todėl reikėtų praustis drungnu ar šaltesniu vandeniu. Tokios temperatūros vanduo naudingas ne tik odai, jis taip pat pagyvina kraujotaką.

Išlindus iš po vandens, nusausinti odą rankšluosčiu reikia švelniai, o ne intensyviai ją trinant. Didelė trintis gali sudirginti odą ir sukelti jos niežulį. Nusausinus rankšluosčiu oda vis tiek lieka sausa, todėl po kiekvieno prausimosi reikėtų ją patepti drėkinančiu kremu ar losjonu.

Taupiųjų taktika

Taupūs žmonės, prieš lįsdami po dušu, apgalvoja prausimosi eigą. Jie taip ryte sutaupo ne vieną brangaus laiko minutę ir ne vieną litrą vandens.

Nugirstas pokalbis

– Norėčiau sumokėti mokestį už šunį.

– Kieno vardu?

– Brisiaus.

Linksmieji tirščiai

Sėdi dvi karvės kino teatre, žiūri filmą. Viena karvė pasipuošusi didžiule skrybėle su plunksna. Už jų sėdinčiam arkliui skrybėlė trukdo matyti ekraną. Jis, pasilenkęs prie karvės, paprašo:

– Atsiprašau, gal galėtumėte nusiimti skrybėlę, aš negaliu matyti filmo.

Karvės, atsisukusios į arklį, viena kitai sako:

– Žiūrėk, arklys! Ir kas čia jį įleido?

Česka (397 719; praustis duše jums – ne juokai)

Gairės: kokteilis
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

senjora

Stumiantiems ant pensininkų atsakau: kas nemėgo praustis, būdamas jaunas, tas nesiprausia ir pasenęs. Tas pats pasakytina ir apie tvarkymąsi, apsirengimą ir dietas. Taip kad čia lygybės ženklas ir nieko daugiau. Jaunystė toks privalumas, kuris labai greitai pasibaigia. Patirties trūkumas ir įvykių vertinimas paviršutiniškai - tai jaunystei būdingos savybės. Patirtis ir yra didžiausias senjorų privalumas.

Gal

Kiek per riebiai pasakyta, bet dalis tiesos yra. Pensininkai nenaudoja dezodorantų, nes jie per brangūs. Kainuoja triskart brangiau nei UK. Siūlyčiau jauniems žmonėms nupirkti savo pažįstamiems pensininkams po dezodorantą dovanų, priešingu atveju, - teks uostyti nemalonius kvapus.

Gyvenimo skonio ekspertas

Didžioji dalis lietuvių aplamai prausimasį po dušu laiko prabanga. Todėl darbe absoliuti dauguma periodiškai smirdi. Ypač vyresnio amžiaus žmonės, nes jų oda išskyria smidančias medžiagas. Taipogi dauguma Lietuvos gyventojų, per retai plauna triusikus. O ten visko privarva ir skleidžia atitinkamą "pacha". Apie miegojima su pižama retas aplamai yra girdėjas. Lietuvis negaili pinigų tik savo "tačkai". Čia tai jau - joooo.......

SUSIJUSIOS NAUJIENOS