Per avariją žuvo V. Ušacko motina: nelaimės kaltininkas – neblaivus jo brolis | KaunoDiena.lt

PER AVARIJĄ ŽUVO V. UŠACKO MOTINA: NELAIMĖS KALTININKAS – NEBLAIVUS JO BROLIS

  • 17

Trečiadienio popietę – kraupi nelaimė Ukmergėje. Į medį įsirėžus automobiliui, vairuotojas neteko sąmonės, o kartu vykusi garbaus amžiaus moteris žuvo vietoje. Kaip skelbiama portale tv3.lt, žuvusioji – buvusio diplomato Vygaudo Ušacko motina.

Portalui tv3.lt politikas patvirtino, jog avarijos metu transporto priemonę vairavo jo neblaivus brolis Eugenijus.

Pasak Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovų, pranešimas apie tragišką įvykį gautas trečiadienį 13.51 val.

Policija informuota, kad  Ukmergėje, S. Daukanto gatvėje, prie garažų, automobilis „Honda“ rėžėsi į medį.

Atvykus specialiosioms tarnyboms, vairuotojas rastas be sąmonės, o keleivei, gimusiai 1932 metais, medikai konstatavo mirtį.

Pirminiais duomenimis, 63 metų vairuotojas – neblaivus. Vairuotojui nustatytas 1,28 promilės girtumas, jis buvo sužalotas ir išvežtas į ligoninę.

Pareigūnai aiškinsis avarijos, nusinešusios gyvybę, aplinkybes.

 

Seimo pirmininkas pareiškė užuojautą

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis reiškia nuoširdžią užuojautą diplomatui, buvusiam užsienio reikalų ministrui Vygaudui Ušackui dėl motinos netekties.

„Tragiška artimiausio žmogaus netektis sukrečia iki sielos gelmių, išgyventi tokią skaudžią nelaimę, ištikusią Jūsų šeimą, reikia daug stiprybės. Šią didelio liūdesio akimirką linkiu tvirtybės ir paguodos“, – sako parlamento vadovas.

Dirbo mokytoja

Ukmergiškė Laimutė ir anykštėnas Raimundas Ušackai didžiąją gyvenimo dalį praleido Skuode, yra rašiusios „Ukmergės žinios“.

1985 metais jie atsikėlė gyventi į Ukmergę. L.Ušackienė dešimt metų dar dirbo pradinių klasių mokytoja dabartinėje Jono Basanavičiaus gimnazijoje, o R. Ušackas darbavosi metalo konstrukcijų gamyklos vadovu.

L.Ušackienė turėjo ir visuomeninių pareigų, buvo profesinės sąjungos pirmininkė.

GALERIJA

  • Per avariją žuvo V. Ušacko motina: nelaimės kaltininkas – neblaivus jo brolis
Gairės: avarija LT, avarija Ukmergėje, Žuvo moteris, LNK1, Vygaudas Ušackas
Rašyti komentarą
Komentarai (17)

Antanas

Girtas prie vairo yra izulus nusikaltelis

Anonimas

PROTINGA, ATSAKINGA moteris-ir tuo labiau-MOKYTOJA- NIEKADOS neleis girtam sėsti už vairo ir nesės pati į mašiną su tokiu vairuotiojų. Dėl tokių veiksmų kažkaip negaila žuvusiosios.

Anonimas

reiškia pati motina norėjo mirti, jei leido girtam sūnui sėsti už vairo :( JOKIOS Atsakomybės nei pas motiną, nei pas sūnų !!!! Gerai kad į medį davėsi, o jei kokį žmogų būtų užmušęs??? Tokie mokytojai LIetuvoje :(
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS