R. Šarknickas apie į komą po avarijos panirusią dukrą: sveikstame su augančia jėga | KaunoDiena.lt

R. ŠARKNICKAS APIE Į KOMĄ PO AVARIJOS PANIRUSIĄ DUKRĄ: SVEIKSTAME SU AUGANČIA JĖGA

  • 2

Seimo narys Robertas Šarknickas dalijasi geromis naujienomis apie per avariją sunkiai sužalotą jo dukrą. Net keliais vaizdo įrašais socialiniame tinklalapyje „Facebook“ pasidalijęs vyras nepraranda optimizmo: „Maži žingsniai vis stiprėja, šypsenos daugėja“.

Pirmuoju vaizdo įrašu Seimo narys pasidalijo prieš kelias dienas. Jame matoma, kaip R.Šarknickas su šeima važiuoja automobiliu ir dainuoja Freddie Mercury dainą „We Will Rock You“.

„Paskutinis vaizdo įrašas sako, kad mes sveikstame su augančia jėga. Ji jau taria daugiau žodžių, maži žingsniai vis stiprėja, šypsenos daugėja“, – socialiniame tinkle rašė vyras ir padėkojo visiems už gražius paguodos laiškus, žinutes, skambučius ir geras širdis.

Šiandien Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos Seime narys feisbuke pasidalijo dar vienu nuotaikingu vaizdo įrašu, kuriame dainas atlieka jau ligoninės koridoriuje.

„Šypsenos, kurios padeda sveikti! Viską dėl tavęs galiu, net pasiekti debesis ir su svajokliais dainuoti apie meilę! Žinome, kad tu gali! Mylim tave visi, Julyte!“ – tokius žodžius sveikstančiai dukrai skyrė R.Šarknickas.

Portalas primena, kad eismo įvykis, kurio metu buvo sužalota Seimo nario dukra, įvyko Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje liepos pabaigoje. Mergaitę sužalojęs vairuotojas buvo neblaivus, iš įvykio vietos jis pasišalino.

Pasak R. Šar­knic­ko, ne­lai­mė įvyko šei­mai ke­liau­jant ap­link Lie­tu­vą. „Aš­tuo­ne­rių su pu­se me­tų jau­nes­nio­ji duk­ra ren­gė­si ei­ti per gat­vę į mu­zie­jų ir bu­vo par­trenk ta au­to­mo­bi­lio, ku­rį vai­ra­vo ne­blai­vus vai­ruo­to­jas. Jis staigiai lė­kė iš pir­mos juos­tos į ant­rą­ją“, – apie įvykusią nelaimę pasakojo parlamentaras.

Pagal LR Baudžiamąjį kodeksą tas, kas sukėlė avariją neblaivus ar apsvaigęs nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, baudžiamas laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

kauniete

Dieve,kokia baisi nelaime ;tikekime --atsities mergyte

Eugenijus Grinevičius

Po avarijos mane buvo IšTIKUSI KOMA, KUOMET 23 PARAS BUVAU NETEKĘS SĄMONĖS. ATGAUTI SĄMONĘ MAN PADĖJO ADATŲ TERAPIJA. JOS YRA MOKOMA VILNIAUS UNIVERSITĖTE.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS