20-metis sės už grotų: nugirdęs lytiškai santykiavo su mažamete ir nepilnamete | KaunoDiena.lt

20-METIS SĖS UŽ GROTŲ: NUGIRDĘS LYTIŠKAI SANTYKIAVO SU MAŽAMETE IR NEPILNAMETE

  • 3

Dėl mažamečio asmens seksualinio prievartavimo bei lytinio santykiavimo su nepilnamečiu asmeniu 20-mečiui Zarasų gyventojui skirta laisvės atėmimo bausmė, trečiadienį pranešė prokuratūra.

Panevėžio apygardos prokuratūros apeliacinį skundą išnagrinėjęs Lietuvos apeliacinis teismas 20-metį zarasiškį pripažino kaltu bei skyrė realią ketverių metų ir trijų mėnesių bausmę. Žemesnės instancijos teismas kaltinamąjį buvo išteisinęs dėl visų jam inkriminuotų nusikalstamų veikų.

Lietuvos apeliaciniam teismui buvo apskųstas šiemet vasarį Panevėžio apygardos teismo priimtas išteisinamasis nuosprendis.

Šis ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai 2020 metų vasarą į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinusios nepilnametė ir mažametė pranešė, kad Zarasų rajone jas seksualiai išnaudojo gerokai vyresnis pažįstamas vyras.

Jaunuoliui šioje byloje prokuratūra buvo pareiškusi kaltinimus dėl seksualinio mažametės prievartavimo, lytinio santykiavimo su jaunesne nei 16 metų mergina bei vaiko nugirdymo.

Išnagrinėjęs bylą, dėl visų šitų kaltinimų Panevėžio apygardos teismas zarasiškį išteisino. Teismas patikėjo kaltinamuoju, teigusiu, kad jis nežinojo, jog lytiškai santykiauja su 16-kos metų neturinčia paaugle, o lytinių santykių su mažamete jis esą iš viso neturėjo.

Įvertinęs prokuratūros apeliaciniame skunde išdėstytus argumentus, Lietuvos apeliacinis teismas sutiko su jais ir konstatavo, kad visos seksualinio pobūdžio veikos nepilnametės ir mažametės atžvilgiu buvo padarytos.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

ikisi

istrauki ir teismo lauki

Onė

O kas pasodins Jurbarkietes prievartautoja?! Ar jis gal kitoks, neliečiamas?!

Uk

O kaip greitai pasodino...o Jurbarko prievartautojo niekaip neina va taip suskirstyti žmonės Lietuvoje

SUSIJUSIOS NAUJIENOS