Alytaus pareigūnai pričiupo tris prostitutes: paslaugas reklamavo socialiniuose tinkluose | KaunoDiena.lt

ALYTAUS PAREIGŪNAI PRIČIUPO TRIS PROSTITUTES: PASLAUGAS REKLAMAVO SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

  • 15

Alytaus apskrities policijos pareigūnai išaiškino tris prostitucija besivertusias moteris.

Pasak policijos, šia nelegalia veikla užsiimančios moterys atvirai reklamuoja savo teikiamas paslaugas. Pareigūnai, stebėdami socialinius tinklus ir skelbimų portalus, demaskavo ne vieną Alytaus apskrityje nelegalią veiklą vykdančią moterį.

Policininkai užfiksavo, kad Alytuje, Statybininkų gatvėje esančiame bute, 40-metė užsienio šalies pilietė teikė seksualines paslaugas už atlygį. Moteris tikino, kad „dirba“ savo noru, jos niekas neišnaudoja. Dar viena šio „amato“ atstovė užfiksuota Birštono kurorte.

Kliento laukusi 34-erių alytiškė, savo namuose sulaukė policijos pareigūnų. Anksčiau ne kartą, o šiais metais jau antrą kartą, už vertimąsi prostitucija bausta moteris ir vėl įkliuvo. Savo paslaugas pastaroji visada reklamuoja skelbimų portaluose. Ji taip pat teigė, kad dirba savo noru. Žino, kad tokia veikla yra neleistina, o už vertimąsi ja yra baudžiama.

Moterims už vertimąsi prostitucija arba naudojimąsi jos paslaugomis už atlygį surašyti administracinio nusižengimo protokolai. Joms gresia bauda nuo 90 iki 140 eurų, jei pažeidimas padaromas pakartotinai, bauda gali išaugti iki 300 eurų.

„Jeigu susiduriate su prekybos žmonėmis apraiškomis ar žinote, kad su tuo susiduria kiti asmenys, prašome pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba www.epolicija.lt. Taip pat informuoti galite ir socialinio tinklo Facebook pranešimų programoje „Messenger“, parašius žinutę adresatui „Alytaus policija““, – ragino Alytaus apskrities policija.

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

Kirvis

Iteisinti laikas ir baigti nesamonem uzsiimineti!

Q

kad taip politines prostitutes su ju klientas gaudyti kaip sitas

tai kas dabar prostitutė

ar seniausio amato atstovė ar valdžia kuri iš jos pinigus ima?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS