Iš Pravieniškių pabėgo dar vienas kalinys | KaunoDiena.lt

IŠ PRAVIENIŠKIŲ PABĖGO DAR VIENAS KALINYS

  • 5

Penktadienį iš darbo vietos pasišalino Pravieniškių pataisos namuose – atvirojoje kolonijoje bausmę atliekantis nuteistasis.

Kalėjimų departamentas pranešė, kad nuteistasis Andrius Minkevičius, gimęs 1984 metais, savavališkai pasišalino iš darbo vietos. Nuteistasis dirba bendrovėje „Sostinės inžineriniai tinklai“. A. Minkevičiui paskirta bausmę atlikti atvirojoje kolonijoje.

Paskelbta nuteistojo paieška. Turinčius informacijos apie A. Minkevičiaus buvimo vietą prašoma paskambinti telefonu 112.

Bausmę atliekantys atvirosiose kolonijose asmenys turi teisę savarankiškai be apsaugos lankytis gydymo įstaigose, parduotuvėse, palikti pataisos namų teritoriją darbo arba darbo paieškos tikslais.

Dėl pasitaikančio nuteistųjų piktnaudžiavimo atvirosiose kolonijose suteiktomis teisėmis Kalėjimų departamentas yra pateikęs siūlymus, kaip sumažinti pasišalinimo iš atvirųjų kolonijų rizikas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

juzaps

prie ko šalį privedė kubilius-pabėgo dar vienas kalinys,liko 2 paskutiniai

adva'Kotas \\\\\\\...//////

Koks tenai kalėjimas,koks kalinys ?.Tenai SANATORIJA,ir netrukdykit pacijentams laisvai judėti.nes pažeidžiat jų teises.

pensininkė

jeigu jie nuteisti ir laisvai gali judėti pagal išvardintas sąlygas tai kad nebūtų problema kad jie pasišalino visi tegul nešioja apykojas ir surasite be vargo o dabar jau juokinga kad kaliniai dingsta iš įkalinimo vietos ,o ta vieta tik pataisos namai ,tai matosi kaip jie taisosi ku pažvelgsi mūsų valstybėje vien netvarka
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS