Du indai per Lietuvą neteisėtai gabeno du Bangladešo piliečius | KaunoDiena.lt

DU INDAI PER LIETUVĄ NETEISĖTAI GABENO DU BANGLADEŠO PILIEČIUS

  • 3

Kalvarijos pasieniečiai antradienį sulaikė du indus, kurie per Lietuvą siekė į Vakarų Europą neteisėtai išvežti du Bangladešo piliečius, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

VSAT pareigūnai Salaperaugio kaimo ribose patikrinimui sustabdė automobilį „Seat Ibiza“ lenkiškais numeriais.

Transporto priemonę vairavo vairavo 28 metų Indijos pilietis, turintis leidimą gyventi Lenkijoje. Kartu vyko jo 24 metų tautietis, turintis leidimą gyventi Latvijoje.

Šiems dviem indams pasieniečiai jokių pastabų neturėjo.

Tačiau kartu automobilyje vyko dar du vyrai, neturėję Šengeno vizų ar kitų dokumentų, suteikiančių teisę atvykti ir būti Lietuvoje.

Pasieniečiai nustatė, kad tai – 20 ir 38 metų Bangladešo piliečiai.

Šie užsieniečiai buvo pasiprašę prieglobsčio Latvijoje ir apgyvendinti tokiems asmenims skirtame registracijos cente. Bangladešo piliečiai gavo neigiamus Latvijos sprendimus dėl prieglobsčio ir juos apskundė.

Nesulaukę galutinio atsakymo jie iš šios šalies Užsieniečių registracijos centro pasišalino ir neteisėtai per Lietuvą bandė, įtariama, pasiekti Vakarų Europą.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną pradėtas ikiteisminis tyrimas. Indams už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Juos pasieniečiai uždarė į areštinę.

Bangladešo piliečius VSAT pareigūnai trečiadienį perduos Latvijos pasieniečiams.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

Pas mus yra toks aptvaras,kur kraunam visokius netinkamus naudoti daiktus,mes jį vadinam bangladešu,prisikaupus daugiau išvežam į sąvartyną.....

diedas iš kaimo

Tęsiasi balaganas, kurį pradėjo Merkel.

reikejo

reikejo praleist! lai varo tie papuasai kuo toliau nuo lt!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS