Girtam tarybos nariui – jūra iki kelių | KaunoDiena.lt

GIRTAM TARYBOS NARIUI – JŪRA IKI KELIŲ

  • 3

Ketvirtadienį vakare neblaivus Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys Danas Baronas sulaikomas pasipriešino policijos pareigūnas.

Policijos departamentas pranešė, kad ketvirtadienį 21.17 val. buvo gautas aštuoniolikmečio pranešimas, jog Kupiškyje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvės važiuojamąja dalimi ėjęs neblaivus asmuo ranka vieną kartą sudavė į jo automobilio „Peugeot 406“ priekinio lango stiklą.

Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, D. Baronas sulaikymo metu aktyviais veiksmais priešinosi, keikėsi necenzūriniais žodžiais, ranka bandė suduoti, tačiau, panaudojus kovinių-imtynių veiksmus, buvo sulaikytas.

D. Baronas BNS patvirtino, kad dalyvavo incidente, ir teigė, kad dėl visko yra kaltas alkoholis.

„Čia kaltas alkoholis, apsipažinau eidamas gatve, maniau, kad (važiuoja – BNS) mano pažįstamas, ir gavosi toks konfliktas“, – BNS sakė D. Baronas.

Jis sakė svarstysiantis, ar dėl šio incidento nereikėtų atsisakyti savivaldybės tarybos nario mandato.

Čia kaltas alkoholis.

„Nežinau, reikia pagalvoti. Reikia apsvarstyti šitą klausimą, reikia tiesiog nuspręsti, pažiūrėti pačiam, ar visiškai atsisakyti alkoholio ir toliau taip nesielgti. Nes tai yra kaltas alkoholis“, – aiškino D. Baronas.

1981 metais gimusiam D. Baronui nustatytas 2,45 promilės girtumas, jis po apklausos paleistas.

Kupiškio rajono savivaldybės tarybą 2015 metais D. Baronas išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą, tačiau, pasak D. Barono, jis maždaug prieš metus yra parašęs pareiškimą ir sustabdęs savo narystę partijoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

...

Kalti alkoholio gamintojai... nes jie jo pardavėjus visaip skatina naudotis pirkėjų naivumu.

ir

ko gero vel is tu paciu valdanciu demoniskos kompanijos svogerinis kolega ir kada mes jais atsikratysime? ir man atrodo kad reikia pigint alkoholi tegul geria ir taip aolinka pati atsirinks ir greiciau issivalysime nuo brudo nes kitais budais mes erudicijos nepasieksime o dar labiau igrimsime i ta mesla

a

kaltas ne alkoholis o pridurkas kuris gėrė

SUSIJUSIOS NAUJIENOS