Kraupus įvykis Telšiuose: ligoninėje mirė, įtariama, namuose vyro sumušta moteris | KaunoDiena.lt

KRAUPUS ĮVYKIS TELŠIUOSE: LIGONINĖJE MIRĖ, ĮTARIAMA, NAMUOSE VYRO SUMUŠTA MOTERIS

  • 3

Naktį iš penktadienio į šeštadienį į ligoninę iš namų Telšiuose atvežta ir paguldyta moteris, kuri paaiškino, kad ją sumušė vyras.

Kaip pranešė Policijos departamentas, šeštadienį apie 13 val, moteris (gimusi 1983 m.) ligoninėje mirė. Neblaivus įtariamasis (gimęs 1988 metais), kuriam nustatytas 0,61 promilės girtumas, uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Tradicinė šeima

Ką dar galima pasakyti

Negyvenkit

Su tokiais. TAŠKAS.

Dija

Niekas nekreipia dėmesio.Mano vyras sega smegenų išėmija,neina pas gydytojus,magnetinio rezonanso tomografija yra ir kas iš to.Vaistų skirti negali be ligonio.Darosi agresyvus,puola muštis,naktimis,diena prigulus ,kietai miegant vaistus kažkokius leidžia, jis pats jų nenuperka.Name kuriame gyvename matomai kaimynės atneša ,jis ir joms sako kad aš durna.Manau kaimynių protas nesiskire nuo jo,nes viena 36 gimimo,kita 56. Žmonėm su kuriais kalbuosi pasikavojas už nugaros rodo kad aš durna.Nesuprantu kokius vaistus jam nuperka senoji iš vaistininkės pažįstamos.Kaip užmiegu dieną miegu dvi,keturias valandas.Naudojasi tos kaimynes mano prichiškai nesveiku vyrų,iš namų dingsta daiktai,maistas.Mano nenaudojant randu prireikus sugadintą mikserį,plaktuvą.Vienu žodžių gyvenu su žmogum kuriį reikėtų gydyti nes yra pavojingas mano gyvybei.Psichetrė gydytoja sakė kvieti piliciją, kaip pasidarys nenuspejamas.O kaip užmiegu ir miegu, kas garantuos man saugų gyvenimą.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS