Moteris apvogė STT ir policijos pareigūnais apsimetę sukčiai

Moteris apvogė STT ir policijos pareigūnais apsimetę sukčiai

2014-12-30 10:17
BNS inf.
Panevėžio policininkui – bauda už aplaidų darbą
Panevėžio policininkui – bauda už aplaidų darbą / Andriaus Aleksandravičiaus nuotr.

Šiaulių ir Pakruojo gyventojas apvogė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ir policijos pareigūnais apsimetę sukčiai.

Pasak policijos, pirmadienį apie 14 val. Šiauliuose, į moters namus Ežero gatvėje atėjęs nepažįstamas apie 45 metų vyras prisistatė STT pareigūnu.

Jis pateikė pažymėjimą sakydamas, kad yra informacijos apie tai, kad namuose laikomos narkotinės medžiagos bei paprašė pateikti bute laikomus pinigus ir kitas vertybes. Iš buto „agentas“ pavogė 350 litų, 10 eurų ir du auksinius žiedus. Šiaulietė patyrė 885 litų žalą.

Taip pat pirmadienį nuo panašaus apsimetėlio nukentėjo Radviliškio gyventoja. Vidurdienį į namus Gedimino gatvėje užėjęs nepažįstamas vyriškis jai prisistatė policijos pareigūnu. Jis pranešė, kad anūkas įvykdė vagystę, todėl namuose bus atlikta krata.

Po „kratos“ nukentėjusioji pasigedo 200 litų ir mobilaus ryšio telefono ZTE S203. Turtinė žala - 300 litų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra