Pasieniečiai sulaikė Rusijos pilietį, gabenusi penkis neteisėtus migrantus | KaunoDiena.lt

PASIENIEČIAI SULAIKĖ RUSIJOS PILIETĮ, GABENUSI PENKIS NETEISĖTUS MIGRANTUS

  • 4

Pasieniečiai sulaikė Latvijoje laikiną leidimą gyventi turintį Rusijos pilietį, gabenusi penkis neteisėtus migrantus.

Kaip šeštadienį informavo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), įtariama, kad penki Indijos piliečiais prisistatę užsieniečiai į Latviją pateko neteisėtai kirtę sieną iš Baltarusijos, o juos vežęs rusas už atlygį turėjo nugabenti į Vakarų Europą.

Rusijos piliečiui penktadienį buvo paskirta kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams. Tuo metu sulaikyti penki Indijos piliečiais prisistatę vyrai laikinai apgyvendinti Užsieniečių registracijos centre.

Pasieniečiai automobilį „Opel Zafira“ su latviškais numeriais sustabdė trečiadienį, kelyje Marijampolė–Suvalkai ties Salaperaugio kaimu Kalvarijos savivaldybėje. Čia einantis kelias veda į Lenkiją.

Tamsoje pasieniečiai patikrino link Lenkijos važiavusio automobilio „Opel Zafira“ su latviškais valstybiniais numeriais ir jo vairuotojo dokumentus.

34-erių Rusijos pilietis turėjo leidimą laikinai gyventi Latvijoje. Atidarę automobilio bagažinę, VSAT pareigūnai joje rado dvi šlapias kuprines.

Vairuotojas pasieniečiams prisipažino, kad už 7 kilometrų, miške, paliko žmones, už kurių nugabenimą iš Latvijos į Lenkiją jis turėjo gauti po 700 eurų.

Nuvykę į Rusijos piliečio nurodytą vietą, VSAT pareigūnai rado penkis Indijos piliečiais prisistačiusius vyrus be asmens dokumentų. Jiems esą yra nuo 19 iki 38 metų.

Vairuotoją ir migrantus pasieniečiai sulaikė.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

Už tokią nusikalstamą veiką numatytas laisvės atėmimas iki 8 metų.

GALERIJA

  • Pasieniečiai sulaikė Rusijos pilietį, gabenusi penkis neteisėtus migrantus
  • Pasieniečiai sulaikė Rusijos pilietį, gabenusi penkis neteisėtus migrantus
  • Pasieniečiai sulaikė Rusijos pilietį, gabenusi penkis neteisėtus migrantus
VSAT nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

pakart naxren tam miske visus reikejo

o burlioka pirmoj eilej.

vasia

jokiu kardomuju priemoniu, uz pakarpos ir per tvora, be dokimetu

Pilietiškas

Į lėktuvus ir į Indiją visus atgal, o ne apgyvendinti- to mėšlo pas mus jau daugiau nei pačių Lietuvos piliečių tuoj bus!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS