Pirmadienį į Baltarusiją apgręžta dvylika neteisėtų migrantų, iš viso šiemet – 1341 | KaunoDiena.lt

PIRMADIENĮ Į BALTARUSIJĄ APGRĘŽTA DVYLIKA NETEISĖTŲ MIGRANTŲ, IŠ VISO ŠIEMET – 1341

  • 2

Pirmadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje apgręžta dvylika neleistinose vietose į šalį bandžiusių patekti migrantų. Tokių mėginimų Latvijos pasieniečiai nefiksuoja jau lygiai savaitę, o Lenkijos pareigūnų apgręžtų migrantų skaičius šiek tiek šoktelėjo – į šią valstybę iš Baltarusijos nepateko 37 migrantai

Sekmadienį Lietuvos pasieniečiai apgręžė devyniolika neteisėtų migrantų, šeštadienį į Lietuvą nebuvo įleisti 22 užsieniečiai, penktadienį – septyni, ketvirtadienį nefiksuota nė vieno mėginimo patekti iš Baltarusijos, trečiadienį pasieniečiai užkirto kelią į Lietuvą neleistinose vietose brautis dvylikai užsieniečių, antradienį – šešiolikai.

VSAT ir toliau neturi informacijos apie tai, kad šalies teritorijoje galėtų būti asmenų, kuriems taikytinos Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) laikinosios apsaugos priemonės.

Iš viso šiemet pasieniečiai, vidurnakčio iš pirmadienio į antradienį duomenimis, iš Baltarusijos į Lietuvą draudžiamose vietose neįleido 1341 neteisėto migranto. Bandžiusiųjų šiemet iš Baltarusijos neteisėtai įsibrauti į Latviją yra 2599. Neįleistųjų į Lenkiją skaičius viršijo pusketvirto tūkstančio ir dabar yra 3516 (be pirmadienio duomenų).

Pernai nuo rugpjūčio 3 d., kai VSAT įgijo teisę neįsileisti neteisėtų migrantų, jų į Lietuvą nepateko 8106.

Tarnybinių ginklų profesionaliai migrantų krizės metu veikiantiems bei šalies visuomenės pasitikėjimą pelniusiems Lietuvos pasieniečiams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko.

Sienos kontrolė Lietuvos atsakomybės ruožuose prie ES išorės sienos toliau vykdoma sustiprintu režimu.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Ernestas.

Meluoja. Lietuvos Respublikos karo kurstymas, propoganda. Lietuvos Respublikos Kauno teisėsauga, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys.

Neziniukas

Ar jau deportavo lauk 3000 teroristu is Afrikos ir "imigrantus" is maskolijos ir gudijos?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS