Savaitgalį nubausti aštuoni apsauginių kaukių nedėvėję asmenys: du iš jų neblaivūs | KaunoDiena.lt

SAVAITGALĮ NUBAUSTI AŠTUONI APSAUGINIŲ KAUKIŲ NEDĖVĖJĘ ASMENYS: DU IŠ JŲ NEBLAIVŪS

Savaitgalį nubausti aštuoni apsauginių kaukių nedėvėję asmenys, pora jų – neblaivūs, taip pat nubausti 45 saviizoliacijos nesilaikę žmonės.

Policijos departamento atstovė spaudai Revita Janavičiūtė pirmadienį informavo BNS, kad sudrausmintieji kaukių nedėvėjo prekybos centruose, parduotuvėse, viešojo maitinimo įstaigose, šventėse.

Pusės tūkstančio eurų baudos sulaukė prekybos centre Skuode ir Utenos miesto šventėje kaukių nedėvėję neblaivūs du asmenys.

Pusės minimalios baudos – 250 eurų – sulaukė kaukių nedėvėję trys žmonės Anykščiuose, Mažeikiuose, Šiauliuose.

Sudrausminti buvo ir kaukių Kauno rajone, Akademijoje, taip pat Plungėje ir Varėnoje esančiuose prekybos centruose ir kitose vietose kaukių nedėvėję trys asmenys, tačiau baudos jiems nepaskirtos.

Tuo metu dėl saviizoliacijos pažeidimų savaitgalį nubausti 45 žmonės – 27 protokolus surašė Valstybės sienos apsaugos tarnyba, likusius – policija.

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad dėl privalomų nurodymų nesilaikymo gresia nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų baudos, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos.

Saviizoliacijos privalo laikytis žmonės, atvykę iš šalių, kur sergamumo koronavirusu rodiklis ne mažiau kaip 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS