Teisėsaugos kirtis šeimininkei siaubūnei: už alkoholiu girdytą šunį – bauda | KaunoDiena.lt

TEISĖSAUGOS KIRTIS ŠEIMININKEI SIAUBŪNEI: UŽ ALKOHOLIU GIRDYTĄ ŠUNĮ – BAUDA

  • 4

Vynu šunį girdžiusi ir filmavusi bei vaizdo įrašą socialiniame tinkle paviešinusi gyvūno šeimininkė pateko į teisėsaugos akiratį. Jai skirta bauda.

Žinia apie tai feisbuke pasidalijo „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“.

„Atrodytų, turėtų būti savaime suprantama, kad alkoholiniai gėrimai nėra skirti gyvūnams. Bet, kas gi nutiks, jeigu mano augintinis šio gėrimo paragaus? Tikriausiai taip galvojo mergina, kuri instagrame demonstravo, kaip linksminasi girdydama savo augintinį. Reikėtų žinoti, kad alkoholis gali sukelti labai sunkų gyvūno apsinuodijimą ar net jo žūtį. Alkoholis yra toksiškas gyvūnams, tad labai svarbu užtikrinti, kad gyvūnui jis nebūtų pasiekiamas, o tuo labiau specialiai duodamas“ – rašė atstovai.

Kaip teigiama, „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ neseniai iš savo sekėjų gavo pranešimų su vaizdo įrašais iš socialinio tinklo „Instagram“, kuriuose matoma kaip gyvūno savininkė tinkamai nesirūpina savo augintinio gerove ir apsauga. Paviešintame vaizdo įraše matyti, kad savininkė savo augintinį girdo alkoholiniu gėrimu – vynu. Dėl šios situacijos atstovai kreipėsi į šalies pareigūnus.

 

Dėl padaryto nusižengimo, gyvūno savininkė buvo patraukta administracinėn atsakomybėn dėl gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir kitų gyvūnų gerovės ir apsaugos, atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimų, reglamentuojančių teisės aktų pažeidimo. Jai skirta 30 eurų bauda.

„Bauda – nedidelė, bet tikime, kad tai bus pamoka ne tik šiai šeimininkei, bet ir kitiems nesusimąstantiems, kokią žalą augintiniui daro alkoholis, ir kad gyvūno girdymas alkoholiu yra ne tik gyvūnų gerovės pažeidimas, bet ir gali pražudyti jūsų augintinį. Saugokite savo augintinius! Kasdien dirbame ne su vienu pranešimu apie nusižengimus prieš gyvūnus, stengiamės jiems padėti“, – rašoma feisbuke.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Ignas

O kur šuns teisės? Tegul pats sprendžia ką nori gerti, juk prievarta niekas negirdė!

Alb

O gal suo pats norejo...

:D:D:D

Cia nieko dar, kazin ka sakytu jei skista duona po tiek pat su visais paraugautu :D
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS