Vėl grasinama sprogimais teismuose, prokuratūroje, savivaldybėje | KaunoDiena.lt

VĖL GRASINAMA SPROGIMAIS TEISMUOSE, PROKURATŪROJE, SAVIVALDYBĖJE

Ketvirtadienį buvo gauti anoniminiai pranešimai, kad Lietuvoje užminuoti visi oro uostai, teismai, savivaldybių administracijos ir policijos skyriai.

Pranešimą taip pat gavo „15min“ redakcija.

Grasinantys pranešimai buvo gauti elektroniniu paštu, BNS informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

Pasak jos, Generalinei prokuratūrai atsiųstame laiške rašoma, kad sprogmenys padėti Vilniaus savivaldybėje.

„Į objektus išsiųsti policijos pareigūnai, vyksta patikrinimai“, – BNS sakė J. Samorokovskaja.

Vasarį panašių pranešimų apie galimus sprogimus taip pat sulaukė Seimas, prokuratūra, ugdymo įstaigos, „15min“ redakcija.

Sausio pabaigoje elektroniniu paštu gavus informacijos apie galimą sprogmenį nenurodytame Lietuvos oro uoste, visuose juose buvo evakuoti keleiviai. Informacija nepasitvirtino.

Melagingų pranešimų autoriams gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Esat matę teisėjų ir prokurorų vaikus, seseris?

Pažiūrėkit įdėmiai. Jie neišsivystę nei fiziškai nei protiškai jie bjaurūs. Ar matėt kada žemesnio prokuroro dukras, seseris žmonas? Taigi. O anūkus esate matę žinomesnių jurisdikcijos atstovų? Tai išsigimėliai ir idiotai. Nenustebčiau. Jie patys tarpusavyje išsisprogdins, supratę kaip yra išsigimę.

Anonimas

mato kad valstybėje bardakas tai ir tyčiojasi iš tarnybu.

O tikėjotės, bus kitaip?

Virš 30 metų teisininkais tampa begaliniai nusipirkę visus kursinius ir baigiamuosius rašto darbus rinkoje ur gana pigiai. Teismuose ir prokuratūrose perkamos parduodamas marionetės. Teismų procesai pavirtęs cirko performansais, kur daugiau kyšio per advokatą perdavusioji pusė užsisako to cirko scenarijų kokį tik nori. Dugnas visiškas yra jurisdikcijos esamu metu. Lizdas narkomanų ir pakrypusiųjų nenormalių, kur apie elementarų žmonių gyvenimą nė supratimo neturi. Tų teisi jnkų, prokurorų vaikai, anūkai, seserys ir žmonos primena žmogaus karikatūras, daug jų tarpe išsigimusių, idiotų, narkomanų pedofilų, zoofilų, su daugybe priklausomybių. Ar tikėjotės, žmonės ilgai kentės šį idiotų siautėjimą, nevaldomą savivalę? Ieškot didžiausių nusikaltėlių? Rasit tarp prokurorų, teisėjų ir jų šeimos narių.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS