Baltijos baleto grupės spektaklį išvys ir „Depeche Mode“ | KaunoDiena.lt

BALTIJOS BALETO GRUPĖS SPEKTAKLĮ IŠVYS IR „DEPECHE MODE“

Pirmą kartą Kaune pristatomą išskirtinį Baltijos baleto grupės spektaklį „Kitas pasaulis“ pagal „Depeche Mode“ muziką pagaliau pamatys ir pačios grupės nariai.

Vaizdo įrašą su Baltijos baleto grupės pasirodymu pagal „Depeche Mode“ muziką koncerto organizatoriai pažadėjo perduoti grupės muzikantams jų viešnagės Lietuvoje metu šią vasarą.

Nestandartinius baletui muzikos, scenografijos bei apšvietimo sprendimus pritaikiusi ir taip žiūrovą sužavėjusi Baltijos baleto grupė per trejus savo gyvavimo metus jau pastatė keturis modernaus baleto spektaklius, iš kurių publikos širdis užkariavusį „Kitą pasaulį“ pagal „Depeche Mode" muziką sostinėje jau sušoko virš dešimties kartų daugiau nei 10-čiai tūkstančių žiūrovų, todėl trupė džaugiasi šiemet galėdama jį pristatyti naujai auditorijai Kaune.

„Šiuo metu ypač daug dėmesio ir laiko skiriame šio spektaklio gaivai, kitokiam polėkiui. Repeticijose be perstojo vyksta edukacinis procesas tiek man, kaip režisierei, tiek seniems mūsų artistams, tiek naujai atėjusiems šokėjams. Kad atspindėtume pagrindinę spektaklio temą – inkubatorių, kuriame specialią pasirodymo techniką ir specialų apšvietimą“, – spektaklio užkulisius atskleidė režisierė Marija Simona Šimulynaitė.

Inovatyviais šokio sprendimais stebinančioje ambicingoje Baltijos baleto grupėje šoka talentingi šokėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių bei Rusijos ir Baltarusijos, besistažavusių Maskvos Imperatoriškajame baleto teatre (Rusija), Sakramento baleto teatre (JAV), Latvijos nacionalinės operos teatre, Baltimorės baleto teatre (JAV), Tartu Vanemuinės teatre (Estija), Ženevos „Les Jeune Ballet“ teatre (Šveicarija), Los Andželo baleto teatre (JAV) ir kituose žymiuose pasaulio teatruose.

Pripažinimo sulaukusį Baltijos baleto grupės šiuolaikinio baleto spektaklį „Kitas pasaulis“ Kauno žiūrovai išvys balandžio 21 d. VDU Didžiojoje salėje.  

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS