Uždainavo O.Valiukevičiūtės duktė Giedrė (audio) | KaunoDiena.lt

UŽDAINAVO O.VALIUKEVIČIŪTĖS DUKTĖ GIEDRĖ (AUDIO)

Lietuvos muzikinėje erdvėje suskambo nauji akordai ir ėmė ryškėti naujas talentas. Charizmatiška, spalvinga, žavi, bet nesaldi, išskirtinio, sodraus balso savininkė Giedrė drąsiai ir užtikrintai pradeda dainininkės solinę karjerą.

„Galiu dainuoti, noriu dainuoti, gyvenau tarp dainuojančių žmonių ir dainuoju visą savo gyvenimą, todėl dabar trokštu pasidalinti su visais tuo, ką moku daryti geriausiai“, - sako mergina.

Giedrė gimė ir augo muzikantų šeimoje. „Mano mama - Ona Valiukevičiūtė šiuo metu jau retai dainuoja, bet ji įskiepijo man puikių savybių, įdiegė nuostabias muzikines bei sceninės aktorystės pamokas dar vaikystėje“, - šypsodamasi pasakojosi Giedrė.

Tėtis - muzikantas, dirigentas ir kompozitorius Giedrius Balutis, skatino lankyti B.Dvariono muzikos mokyklą, puoselėjo merginos dainininkės talentą. „O kai mama mane, dar 8 metų neturinčią mergytę, pasiėmė su savimi ant scenos ir leido pajusti, kas yra tikrasis dainavimas, plojimai, bendravimas su publika, muzika tapo neatskiriama mano gyvenimo dalis“, - prisipažino jauna dainininkė.

Vėliau Giedrės gyvenimas klostėsi taip, kad ji kiek nutolo nuo muzikos, bet niekada nenustojo dainuoti. „Dainavau namie, darbe, su draugais, dainavau karaoke ir dainavau savo dukrytėm. Bet dabar sieksiu visiškai išnaudoti savo potencialą, galimybes, bei talentus ir pagaliau rimtai užsiimsiu savo soline daninkės karjera“, - užtikrino atlikėja.

Pirmąją Giedrės dainą „Noriu“, kuriai muziką sukūrė Arvydas Skirutis, o tekstą - G.Banys, radijo klausytojai bei internautai išgirs ir galės įvertinti jau šią savaitę. Ją atlikėja įrašė garsaus kompozitoriaus ir muzikos prodiuserio A.Skiručio įrašų studijoje. „Esu jam dėkinga už palaikymą, paskatinimą užsiimti profesionalia kūryba. Džiaugiuosi, jog startuoju būtent A.Skiručio studijoje, kur savo muziką įrašinėjo tokie profesionalaūs atlikėjai kaip „Skamp“, Ž.Žvagulis, I.Starošaitė ir kiti“, - gyrė pagalbininką mergina.

Debiutinė Giedrės daina „Noriu“ - pozityvi ir dvelkia švelnia romantika, tačiau nesaldi ir subtili. „Visada didelį dėmesį skiriu ne tik melodijai, bet ir tekstui. Mano daina „Noriu“ yra gili, žmogiška bei tikra, todėl dainuoju iš visos širdies, įpinu į kūrinį savo jausmus“, - sakė atlikėja.

Netrukus daininkė žada išleisti ir solinį savo albumą. Tačiau Giedrė pavergia ne vien savo muzikiniais sugebėjimais, o ir asmenybės spalvingumu, tikėjimu tuo, ką daro - visa jos esybė tiesiog spinduliuoja noru dainuoti, būti ant scenos. Viename internetiniame socialiniame tinkle dainininkė jau turi ir nemažą būrį gerbėjų, kurie kritikuoja, diskutuoja, palaiko Giedrę.

Pasidomėjus kokios muzikos stiliui Giedrė atstovauja, atlikėja atsakė: „Nesidangstau po jokiu sceniniu pseudonimu, kaip ir neprisirišu prie vieno konkretaus muzikos stiliaus. Mano kūryboje persipins pop, rock, bliuzo stiliai. Mano muzika kaip ir aš pati - nuoširdi ir atvira, daugiasluoksnė, nenuspėjama, temperamentinga, jausminga. Kartais - be galo energinga, uždeganti, o kartais  - pulsuojanti gyvenimiška patirtimi, melancholiška romantika ir ramybe. Bet kone svarbiausia man - gyva muzika bei dainavimas. Gerbiu visus gyvai ir profesionaliai grojančius ir dainuojančius Lietuvos muzikantus, tad ir pačiai itin aktualu gerai ir švariai atlikta dainą. Dovanodama tokią, profesionalią ir tikrą muziką aš tikiuosi rasti kelią ir į Lietuvos melomanų širdis“, -  šypsodamasi kalbėjo juodaplaukė dainininkė.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS