Valentino dieną A. Kaniava kviečia į „Pasirodymą“ | KaunoDiena.lt

VALENTINO DIENĄ A. KANIAVA KVIEČIA Į „PASIRODYMĄ“

  • 0

Vasario 14-osios vakarą Valstybiniame Šiaulių dramos teatre dainuojantis aktorius Andrius Kaniava kviečia į „Pasirodymą“.

Ne šiaip eilinį koncertą, tačiau į „Pasirodymą“, kuriame netrūks profesionaliai išgrotų muzikinių sąskambių, autorinės kūrybos tekstų, dialogų su publika ir pakilios nuotaikos, rašoma organizatorių pranešime.

„Pasirodymas“ – tai nuoširdus noras parodyti žiūrovams kažką gražiai naujo arba naujai gražaus ir, tuo pačiu, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos.  Šalia to, tai viliojanti galimybė vieną kartą tiesiai šviesiai atsakyti į amžiną klausimą, kurį jaučia pareigą užduoti kiekvienas žurnalistas: ką naujo išvys žiūrovai šiame koncerte? Galime atsakyti sąžiningai ir nedvejodami: – viską!“, – sako organizatoriai.

Visų pirma – dainų ir tekstų autorių A. Kaniavą, kuris nepaisant garbaus amžiaus, stengsis atrodyti kaip naujas. Kartu su juo pasirodys Muzikantai iš didžiosios raidės – Aleksandras Tenas (gitara), Gintas Gascevičius (mušamieji) ir Tadas Dešukas (smuikas) ir dienos šviesą išvys 10 naujų dainų, kurių gyvenimas scenoje prasidės tik šiame „Pasirodyme“. Tie, kurie klausėsi „Atšilusios musės“,  lankėsi „Antikvariate“, žygiavo kartu su Sunkiosios Muzikos Orkestru „Musė“ ir leidosi ten, kur plukdė „Laivas Restoranas“, supras, ką norima priminti šiuo „ Pasirodymu“:

„Visa, kas sena, kažkada buvo nauja!“, – sako organizatoriai. Į koncertą Valstybiniame Šiaulių Dramos teatre kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS