16 metų kartu esantys V. ir V. Tarasovai: mums prognozavo dvejus metus | KaunoDiena.lt

16 METŲ KARTU ESANTYS V. IR V. TARASOVAI: MUMS PROGNOZAVO DVEJUS METUS

Atsitiktinumo dėka susipažinę Vilius Tarasovas ir Violeta Riaubiškytė neslepia, kad pažinties pradžioje vienas kitam nekrito į akį. Priešingai, nei Violetai patiko grupė „B‘Avarija“, kuriai priklausė Vilius, nei Viliui patiko Violetos raudonai dažyti plaukai, tačiau ilgainiui viskas susiklostė taip, kad pora nusprendė atskirai nepraleisti nei vienos dienos. Violeta ir Vilius pasidalino ne tik praeities istorijomis, bet ir atskleidė daug naujų.

Nors pora kartu vedybiniame gyvenime jau skaičiuoja 16 metų, anuomet daug kas spėliojo, jog ilga draugyste jiems toli gražu nešviečia. Net garsiausios šalies astrologės buvo pasidalinusios savo išvadomis. „Vaiva Budraitytė mums davė dvejus metus. Palmira, berods, irgi dvejus ar dvejus su puse metų,  Markas Lučina  analizavo mūsų veido bruožus žiūrėdamas į mūsų nuotrauką ir sakė, kad mes kaip ir tinkam vienas kitam, bet esam kaip ožiukai ant tilto ragais susirėmę. Tačiau jeigu vienas į vieną pusę, kitas į kitą stums, kai reikės, viskas bus gerai. Taip ir balansuojam 16 metų, kartais būna mano tiesa, kartais Viliaus tiesa“, –  kalbėjo V. Tarasovienė.

Kadangi Violeta su Viliumi gyvena kartu, dirba kartu ir kartu leidžia laisvalaikį, pasitaiko ir ginčų, kurie gali įsiplieksti dėl menkiausios priežasties. „Jei jau užsivedėm, tai gali būti dėl kažkokios smulkmenos. Aš galiu sakyti, kad čia balta, o Violetai bus juoda, nors tu ką. Paskutinis mūsų barnis, įsivaizduokite, aš stoviu nugara į Violetą, o ji besisukdama su puodeliu į mane atsitrenkė ir išmetė jį ant žemės. Ir aš kaltas. Kaltas, kad aš stoviu“, – juoko neslėpė Vilius Tarasovas.

Visa tai – trečiadienį 20 val. per LNK laidoje „Šeškinės 20“ laidoje.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

saunuoliai ....gerbiu...

sekmes gyvenime.

na

būkite laimingi ir toliau..fainuoliai...vieni kurie mažiausiai liaupsina...sako taip kaip gyvenime yra...o Spygel vyrui liepė reklamuotis, kad mušė, kad tik daugiau apie juos intrigos būtų, vat čia tai jau bjauru...o Tarasovai šaunuoliai ir kepa ir verda ...viskas kaip pas visus mirtinguosius, sėkmės ir dar kartą laimės

KUR

O kur "komplimentrai" SELUI? :) pavydas ar diskonfortas?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS