Aktorius G. Mikalauskas: turiu juodąjį sąrašą ir nerekomenduoju į jį pakliūti | KaunoDiena.lt

AKTORIUS G. MIKALAUSKAS: TURIU JUODĄJĮ SĄRAŠĄ IR NEREKOMENDUOJU Į JĮ PAKLIŪTI

  • 2

Žinomi žmonės dalijasi vasariškomis istorijomis: kur keliauti, ką patirti, ką rengtis ir ką valgyti.

Vasarą apartamentus Palangoje nuomojantis aktorius Gintaras Mikalauskas LNK laidoje „Valanda su Rūta“ šiandien 20 val. pasakos istorijas iš savo svečių atostogų. Sykį, kai atėjo apmokėti sąskaitos už poilsiautojų sunaudotą vandenį, išgirdo vandentiekio specialistų klausimą:  „Gal vamzdis trūko?“. „Kaip galvojate, kiek vandens per mėnesį  gali išnaudoti pora su kūdikiu?“ – studijos žiūrovų klausė žinomas vyras.

Renginių vedėjas atskleis už kokias staigmenas poilsiautojai patenka į „juoduosius sąrašus“ bei kiek kainuoja apartamentų nuoma sezono metu.

Kiti laidos dalyviai atskleis, ko reikia būtent šiai vasarai. Ar esate gulėję alaus vonioje? Ar ragavote šaltibarščių ledų? Ar miegojote su bitėmis? „Dabar turistai kolekcionuoja ne suvenyrus, bet patirtis“, – sako Indrė Trakimaitė, VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ produktų ir rinkodaros vadovė. Dėl šių patirčių toli keliauti nereikia, viskas čia pat, Lietuvoje. Indrė laidoje pasakos, ką šią vasarą būtina patirti ir pamatyti mūsų šalyje.

Skeptikams, sakantiems, kad Lietuvoje poilsiauti yra brangu, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius atskleis, kaip sutaupyti planuojant atostogas užsienyje ir kokį itin keistą prašymą dažnai išgirsta iš susiruošusių poilsiauti lietuvių.

Vasara ne tik atostogų, nuotykių, vestuvių, kelionių ir naujų apdarų demonstravimo laikas. Tai ir išbandymų bei iššūkių metas. Laidoje realybės šou „Sala“ dalyvė Vaida Tautavičiūtė pasakos, kodėl šią vasarą stačia galva nėrė į meilės paieškas, o „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyvaujantis Irmantas Čepaitis atskleis, kodėl jis ėjo į projektą bei kodėl Irmanto akivaizdoje keikėsi Ala Pugačiova.

Laidoje astrologė Palmira Kelertienė perspės, kad vasaros pradžia –  itin sudėtingas laikas. „Birželį ir liepą nerekomenduoju ne tik tuoktis, bet ir skirtis“, – sako žinoma astrologė. Ji papasakos, kokie pokyčiai, išrinkus naująjį prezidentą, lauks Lietuvos ir kokiam Zodiako ženklui šią vasarą jokiu būdu nereiktų rinktis atostogų prie jūros.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ggg

Oi,tokių daug,ne naujiena :)

Ozys&Ozesnis

Pasirodo ne as vienas turiu juodaji sarasa.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS