Debiutinę dainą pristatantis Eros iš Sakartvelo: nebūtinai visi gruzinai tik šašlykus gali kepti | KaunoDiena.lt

DEBIUTINĘ DAINĄ PRISTATANTIS EROS IŠ SAKARTVELO: NEBŪTINAI VISI GRUZINAI TIK ŠAŠLYKUS GALI KEPTI

  • 0

20 metų – tiek laiko teka šarmingo gruzino Eros Kakhabrisvili gyvenimas Lietuvoje, į kurią, ieškodamas užuovėjos, atvyko gimtinėje prasidėjus pilietiniam karui.

Ilgainiui prisijaukino lietuviškus papročius, perprato lietuvių charakterį, išmoko lietuvių kalbą, ir, žinoma, lepino lietuvaičius gruziniškais patiekalais: mat vyras yra profesionalus kulinaras.

„Nebūtinai visi gruzinai tik šašlykus gali kepti“, – žaviai šypsodamasis skubėjo kiek pakoreguoti lietuvaičių susidarytą įvaizdį apie tautiečius. „Aš, pavyzdžiui, visą laiką svajojau apie dainavimą: ir dainavau. Juk niekas netrukdo net ir gaminant dainuoti“, – įsitikinęs atlikėjas.

„Apskritai, muzika – mūsų sielos maistas. Net neįsivaizduoju, koks būtų pasaulis, jei nebūtų muzikos“, – filosofavo Eros.

Bet kol išdrįso pradėti dainuoti kitiems, praėjo nemažai laiko, tačiau jis jo vėjais neleido: čia, Lietuvoje, kibo į mokslus. Eros įstojo į Vilniaus universiteto Šiaulių akademiją ir įgijo muzikos pedagogo bei renginių režisieriaus specialybes. Įgytos žinios bei sukaupta gyvenimiška patirtis įkvėpė drąsos prisiliesti prie autorinių dainų: pačią pirmąją – „Vėjų naktis“ Eros kaip tik ir pristato lietuvių publikai.

Apie ką ji? Žinoma, apie meilę. „Meilė – tai toks slidus dalykas“, – lyg juokais, lyg rimtai pasakojo atlikėjas. „Kartais net nesupranti, ar bėgti, ar užkariauti, ar apsisaugoti. Bet ji ateina ir viskas. Iš tiesų, tai kone keisčiausias jausmas, kurį mums atsiunčia Dievas: ir, manau, geriau jį patirti, net jei vėliau teks nusivilti ir prarasti žmogų, nei visai nežinoti, kas ta meilė yra“, – įsitikinęs Eros.

Atlikėjas nepaprastai džiaugiasi, kad jo svajonių komandoje: ir sūnėnas, sukūręs muziką, ir tekstų autorė Rūta Abukauskaitė, ir muzikos prodiuseris Arvydas Martinėnas – Vudis, sukūręs dainai aranžuotę bei įrašęs vokalą.

„Aš taip džiaugiuosi, atlikdamas autorinę dainą – jaučiu, kaip augu, mokausi, tobulėju – juk reikia palikti pasauliui bent dalelę savęs, o kai ta dalis – muzikinis kūrinys, į kurį taip nuosekliai ėjau – nepaprastai geras jausmas“, – džiaugėsi Eros.

Eros kūrinys „Vėjų naktis“:

 

 

GALERIJA

  • Debiutinę dainą pristatantis Eros iš Sakartvelo: nebūtinai visi gruzinai tik šašlykus gali kepti
  • Debiutinę dainą pristatantis Eros iš Sakartvelo: nebūtinai visi gruzinai tik šašlykus gali kepti
  • Debiutinę dainą pristatantis Eros iš Sakartvelo: nebūtinai visi gruzinai tik šašlykus gali kepti
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS