D. Belickaitė: norėjau tiesiog išnykti, prasmegti į žemę | KaunoDiena.lt

D. BELICKAITĖ: NORĖJAU TIESIOG IŠNYKTI, PRASMEGTI Į ŽEMĘ

„Kai man prasidėjo viskas, aš Edvinui sakau: man rodos aš mirštu, nežinau, ar tai išgyvensiu, man žiauriai blogai. Mane greitoji veža, galvoju: visiška pasaulio pabaiga. Norėjau tiesiog išnykti, prasmegti į žemę, nes buvo taip blogai, taip buvo liūdna...“, – pasakojo viena populiariausių nuomonės formuotojų Lietuvoje, 26-erių televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė.

Šis interviu Daliai, ko gero, sunkiausias gyvenime. Jos ir 28-erių krepšininko Edvino Šeškaus pirmagimei Atėnei beveik pusmetis, bet kalbėdama apie bandymus susilaukti vaikų Dalia iki šiol sunkiai tramdo ašaras. Pirmą kartą ji sužinojo, kad laukiasi, maždaug prieš dvejus metus, per medaus mėnesį Seišelių salose, tačiau džiaugsmą greitai pakeitė nepakeliamas skausmas. Ir nors gydytojai persileidimus, dažniausiai įvykstančius per pirmus tris nėštumo mėnesius, vadina gamtos atranka, o šiandien Dalios namuose auga sveika dukrytė, ji sunkiai sulaikė ašaras kalbėdama apie prarastą pirmąjį vaikelį.

Tuo momentu, kai tai atsitiko, man būtų beprotiškai padėję, jei kas apie tai būtų papasakojęs. 

„Nežinau ar įmanoma, kad tai sugytų, gal ir įmanoma, kad šnekėsiu be ašarų, kad viskas jau bus tvarkoje. Dabar esu beprotiškai laiminga, atrodo, net neturėčiau dalintis tuo, nes dabar viskas tobula, bet tuo momentu, kai tai atsitiko, man būtų beprotiškai padėję, jei kas apie tai būtų papasakojęs. Tuo metu man atrodė, kad  esu viena, kad visos gimdo, visos laukiasi, visos laimingai augina vaikus, o aš esu vienintelė, kuriai taip nepasisekė, kuriai viskas, kas blogiausia“, – pasakojo D. Belickaitė.

 

LNK nuotr.

Apie tai, kad kūdikis nebesivysto, Dalia sužinojo vienuoliktą nėštumo savaitę, per apžiūrą, prieš pat susitikimą su tėvais, kuriems ketino jau pranešti džiugią naujieną, kad jie taps seneliais.

Ką Dalia pataria moterims, išgyvenančioms kūdikio netektį? Ir kodėl po patirtų išgyvenimų smalsuoliams, šeimos ar draugų rate mėgstantiems porų klausti, kada susilauksite vaikų, ar kada planuosite antrą, o gal ir trečią atžalą, ragina susilaikyti?

Atsakymai –pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val.,  per LNK.

 

 

GALERIJA

  • D. Belickaitė: norėjau tiesiog išnykti, prasmegti į žemę
  • D. Belickaitė: norėjau tiesiog išnykti, prasmegti į žemę
LNK nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Agota

Kaip būtų gera,kad "tai" būtum padariusi.bet ir vėl išlindai

Klaipėdietė

Ar jai dar nenusibodo ant visos Lietuvos tas pats per ta pati Mergele raminkis

Anonimas

Tai ko neisnykai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS