D. Belickaitė apie naują madą socialiniuose tinkluose: moterys jau mažai naudoja filtrus | KaunoDiena.lt

D. BELICKAITĖ APIE NAUJĄ MADĄ SOCIALINIUOSE TINKLUOSE: MOTERYS JAU MAŽAI NAUDOJA FILTRUS

Niekam nėra paslaptis, kad dauguma žmonių, į socialinius tinklus keldami nuotraukas, mėgsta jas pagražinti.

Pakeistas filtras, lygi oda, išryškinti veido bruožai – tai jau tapo įprasta stebint daugumos žmonių nuotraukas. Bet ši mada pradeda nykti, nes kaip tik dabar pradedamas vertinti natūralumas ir tikrumas. „Daug kas šnekėjo, kad tas filtras nereikalingas ir viską iškreipia. Visi akivaizdžiai susiprato ir dabar daug labiau vertina natūralumą. Bet bent jau moterys, kurias seku, jau mažai naudoja filtrus“, – sakė Dalia Belickaitė.

Dažniausiai socialinių tinklų žvaigždės vengia rodyti ir pasakoti apie sunkesnius gyvenimo įvykius. Dauguma sekėjų piktinasi, kad vaizduojamas gyvenimas yra tarsi pro rožinius akinius ir nėra rodoma realybė. Kiti, kaip tik atvirkščiai, yra linkę smerkti, jeigu yra dalijamasi per daug asmeniškais dalykais.

„Aš už tai, kad rodytų visokį gyvenimą. Atsimenu, kaip man rašė: „Kaip gerai, kad tu pasidalinai, nes atrodo, kad pas tave viskas tobula. Susituokei, dabar laukiesi, būstą įsirenginėji“. Bet kas yra užkulisiuose, kai kurių dalykų nerodai, nes tikriausiai tai yra per daug intymu ir tu nenori įsileisti. Kai yra liūdna, net nenori telefono į rankas pasiimti. Kartais norisi pasidalinti, bet tada sakys: „Va, žliumbia čia“, – pasakojo 163 tūkstančius sekėjų „Instagram“ paskyroje turinti D. Belickaitė.

Apie tai – trečiadienį 22 val., „Toks šou“ laidoje per 2TV .

GALERIJA

  • D. Belickaitė apie naują madą socialiniuose tinkluose: moterys  jau mažai naudoja filtrus
  • D. Belickaitė apie naują madą socialiniuose tinkluose: moterys  jau mažai naudoja filtrus
LNK nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Jot

Kai dažnai save(arba) savo šeimą reklamuoja, po metų ar kitų verkia.

Anonimas

Gaidžiai.

Kas ta tokia

Niekam neidomi
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS