G. Karaliūnaitės akistata su ekstrasensu: matau kraują ant jūsų rankų | KaunoDiena.lt

G. KARALIŪNAITĖS AKISTATA SU EKSTRASENSU: MATAU KRAUJĄ ANT JŪSŲ RANKŲ

  • 11

„Matau kraują ant jūsų rankų...“ – jau šį ketvirtadienio vakarą už širmos besislepiančiai dainininkei Gintarei Karaliūnaitei pasakys garsus ekstrasensas Maksimas Gordejevas. Netrukus po šių žodžių dainininkė graudžiai pravirks.

Ekstrasensas tiksliai nuspės ne tik tai, už kurios iš trijų širmų slėpsis Gintarė, tačiau dar iki ją pamatydamas gana tiksliai apibūdins, kas nutiko jos gyvenime.

„Jums meilėje nesiseka, nes mokate karmines skolas“, – ekstrasensui pritars garsi astrologė iš Latvijos Liuba Kogan.

Sunkiai ašaras tramdys ir verslininkas Žilvinas Grigaitis. Kas pravirkdė garsų vyrą, šiais metais prisipažinusį apie onkologinę ligą?

Tuo metu garsus psichologas ir lektorius Tomas Lagūnavičius, susipažinęs su kai kuriais laidos epizodais, tvirtins, kad garsaus ekstrasenso spėjimuose jokio stebuklo ar gebėjimų nėra. Tam tikrus dalykus, pasak Tomo, galima lengvai nuspėti net užrištomis akimis gebant gerai įsiklausyti, uosti ir žinant tam tikrus psichologinius triukus.

Asmeninio gyvenimo dramas išgyvenusių Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždžių akistata su ekstrasensu ir astrologe jau šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ 20.00 val. tik per LNK.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Taip

Jis tik iš mėnesinių ir gali išburti

nesamone

kas dar turi noro jo klausytis nesuprantu

ALGIS

Kodėl popiežis jos nepaskelbia ''PASAULIO KANKINE''
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS