G. Savickas: humoras – labai asmeniškas dalykas | KaunoDiena.lt

G. SAVICKAS: HUMORAS – LABAI ASMENIŠKAS DALYKAS

  • 0

Teatro, kino ir televizijos aktorius Giedrius Savickas tapo žinomas prieš gerą dešimtmetį. Daugelis jį pažįsta kaip energingą, humoro nestokojantį žmogų, kuris džiugina žiūrovus vien pasirodęs scenoje ar televizijos ekrane. Tačiau niekas nežino jo kitos pusės, apie kurią aktorius užsimena pokalbio metu.

„Darbų neatsisakau. Mane mato televizijoje, bet nemato mano kitų darbų. Važinėju po kaimelius, bibliotekas, kuriose yra organizuojami nemokami susitikimai, juose su žmonėmis diskutuojame. Jau esu apvažiavęs gal 70 kaimelių. Su spektakliais esame turėję apie du šimtus išvykų į užsienį. Esu vaidinęs garsiausiose pasaulio scenose – pagrindiniuose teatruose Romoje, Niujorke, Australijoje. Tačiau niekas nežino, nes niekam nėra įdomu”, – prasitaria G. Savickas.

Kaip teigia pats aktorius, gyvenime jis stengiasi būti nuoširdus. Tačiau savo karjeros pradžioje jam teko susidurti ir su šiokiais tokiais sunkumais. „Humoras yra labai asmeniškas dalykas. Apie jį net kalbėti sunku. Būna, kad salėje niekas nesijuokia, bet vienas žmogus nusijuokia. Tai reiškia – labai gerai, pataikyta. O jei nė vienas žmogus salėje nesijuokia – čia jau tragedija. Pradžioje teko su tuo susidurti“, – prisimena aktorius G. Savickas.

Jau nuo šių metų pradžios Giedrių Savicką kiekvieną dieną galime išvysti LNK laidoje „Kalendorius“, pranešantį žiūrovams kokia šiandien diena, kada leidžiasi saulė ir koks turi būti tos dienos receptas. Lapkričio mėnuo bus ypatingas - visą mėnesį, kiekvieną dieną, Žiūrovai galės išgirsti po šmaikštų anekdotą iš vedėjo lūpų, kuris neabejotinai praskaidrins niūrias dienas.

„Juokingiausia, kai žmogus užmiršta anekdoto galą. Kai sako, tas labai geras, bet kaip ten gale... Gyvenime pilna tų anekdotų. Man atrodo, jie iš gyvenimo. Man patinka, kai galas būna toks, kokio tikrai nesitiki. Nors televizijoje vartoti keiksmažodžių negalime, tačiau gyvenime keiksmažodis gana svarbus anekdoto akcentas. Bet tikrai neturi būti pagrindinis dalykas. Bet jei keiksmas pagražina anekdotą, tai gerai“, – šypsosi vedėjas Giedrius Savickas.

Dar prieš startuojant LNK laidai „Kalendorius“ Giedrius neslėpė susidomėjimo laidos idėja. Jis puikiai atsimena lapeliais plėšomą kalendorių iš vaikystės. Tada jam patikdavo stebėti, kokie tądien vardadieniai, kiek ilgėja ar trumpėja dienos ir naktys, kokie įdomūs būna patarimai bei anekdotai. Dabar jis kasdien gali tuo pasimėgauti kartu su visa Lietuva.

Laida „Kalendorius“ su G. Savicku – kiekvieną dieną per LNK televiziją.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS