G. Savickas tapo sukčių auka: esu apvagiamas kiekvieną dieną | KaunoDiena.lt

G. SAVICKAS TAPO SUKČIŲ AUKA: ESU APVAGIAMAS KIEKVIENĄ DIENĄ

  • 0

Šiandien nė nereikia gyvo kontakto, jog taptum vagišių auka. Tobulėjant technologijoms, tobulėja ir sukčių taktikos, todėl nenuostabu, jog vis dažniau susiduriame su įvairiais įspėjimais apie sukčių manipuliacijas, šantažą, klaidinimus ir apgavystes. Pastaruoju metu girdime ir tokias istorijas, kai, prisidengę žinomų žmonių vardais, apgavikai geba suklaidinti net ir akyliausius mūsų šalies gyventojus. Visiems žinomas aktorius Giedrius Savickas LNK laidoje „Sėkmė tavo rankose“ pasakoja, kaip jis tapo šiuolaikinių sukčių auka.

Žinomas vyras laidos vedėjui Audriui Bružui išklojo visą tiesą apie tai, kaip yra naudojamasi jo  identitetu. Aktorius G. Savickas neturi savo asmeninės paskyros socialiniame tinkle „Facebook“, tačiau sukčiai pasirūpino, kad profilis G. Savicko vardu būtų ir sukūrė profilį su jo nuotraukomis bei asmenine informacija apie aktorių. O tai žinomam aktoriui sukelia nemažai nepatogumų bei galimų finansinių nuostolių.

Renginių organizatoriai ir užsakovai, nežinodami šios situacijos, rašo G. Savickui žinutes naudodamiesi „Facebook“ ir siūlo vesti renginius ar teikia kitus bendradarbiavimo pasiūlymus. Kadangi ši informacija nepasiekia tikrojo G. Savicko, jis tiesiog praranda galimybę užsidirbti, o ir užsakovai lieka suklaidinti ar apgauti. Giedrius kreipėsi ir į policiją, bet jokios reakcijos taip ir nesulaukė.

„Pikta ir liūdna, juk aš esu apvagiamas kiekvieną dieną, o Lietuvos policija nieko nedaro…“ – apgailestauja Giedrius. Aktorius pasakoja, kad su interneto ekspertų pagalba jis surado asmenį, kuris apsimesdamas juo administruoja netikrą paskyrą „Facebook“ socialiniame tinkle, pats asmeniškai susisiekė ir prašė to nedaryti,  bet iki šiol niekas nepasikeitę.

Laida „Sėkmė tavo rankose“ – šeštadienį, 9 val. ryto, per LNK televiziją.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS