I. Bernotaitytė – apie sunkius išgyvenimus: patyrė panikos atakas ir manydavo, kad mirs | KaunoDiena.lt

I. BERNOTAITYTĖ – APIE SUNKIUS IŠGYVENIMUS: PATYRĖ PANIKOS ATAKAS IR MANYDAVO, KAD MIRS

  • 6

Kai kurie įsitikinę, kad laimėjus vieną ar kitą televizijos projektą, populiarumas – garantuotas. Ir vis dėlto jie klysta – tam, kad įsitvirtintum tarp geriausiųjų, reikia nueiti ilgą, ne visuomet rožėmis klotą kelią, įdėti daug darbo, pastangų bei įveikti daug netikėtų kliūčių. Atlikėja Iglė Bernotaitytė, TV3 projektą „X faktorius“ laimėjusi vos 17 metų, puikiai tą žino.

Mergina neslepia, kad praeityje susidūrė su nenumatytomis problemomis – panikos atakomis bei nerimu. Tačiau visa tai įveikusi, Iglė savo gyvenime atrado netgi daugiau spalvų.

„X faktoriaus“ nugalėtoja Iglė tapo prieš ketverius metus. Tačiau, kad po laimėjimo pasikeis visas gyvenimas, ji nesapnavo net slapčiausiuose sapnuose. Mergina atvirai papasakos apie beprotišku ritmu ėmusį suktis gyvenimą, gerbėjų dėmesį ir tai, kur investavo laimėjimą.

„Aš visada to norėjau. Maža būdama sėdėdavau mašinoje ir įsivaizduodavau, kad aš dainuoju, šoka dvi šokėjos.... Sakoma – svajok atsakingai, tad aš prisisvajojau. Tai, ko norėjau – turiu. Man tai yra nerealu“, – sakys Iglė, kuri jau tada žinojo ir tai, kad sunkumų bus, tačiau ji visus juos įveiks.

Tamsioji šlovės pusė

Atrodytų, kad šlovė ir gerbėjai – kiekvienos merginos, kūrėjos svajonė, tačiau tokia sėkmė turi ir kitą, tamsiąją savo pusę, apie kurią Iglė dainuoja naujausioje savo dainoje „Drugeliai“. Ši daina atspindi svarbius pokyčius, vykusius jos gyvenime. Ištikimiausi gerbėjai netruko suprasti, kad kūrinys atskleidžia kitokią Iglę.

Norėjau tiesiog būti laiminga, daugiau šypsotis ir padėti žmonėms, parodyti, kad vaistai ar gulėjimas lovoje nėra paskutinė stotelė.

Nebuvo lengva, šiandien sako atlikėja. Užkritusios atsakomybės ji bandydavo vengti, darbai kaupėsi, o galiausiai atėjo momentas, kai ji nė nenorėdavo pakilti iš lovos. Būtent tuomet ji susidūrė ir su iki tol nepatirtomis panikos atakomis, kurių metu manydavo, kad mirs.

„Aš pasirinkau nebūti auka šiame žaidime. Norėjau tiesiog būti laiminga, daugiau šypsotis ir padėti žmonėms, parodyti, kad vaistai ar gulėjimas lovoje nėra paskutinė stotelė. Iš to galima išlipti, tačiau reikia būti pasiruošus ilgam ir sunkiam darbui. O vaisiai būna saldūs“, – teigs Iglė, kuri jau metus gyvena be panikos atakų ir perdėto nerimo.

Gyvena ji ir be žalingų įpročių bei atsisakiusi mėsos – šie sprendimai taip pat prisidėjo prie geresnės atlikėjos savijautos. Kaip į šiuos pokyčius reagavo jos tėvai, Iglė papasakos laidos žiūrovams.

Muzika ar... tatuiruotės?

Besikeičiantis gyvenimas ir užklupusi pandemija atvėrė daugiau kelių – atlikėja suprato, kad nori save realizuoti ir kitose srityse. Taip meniškos sielos mergina ėmė mokytis kurti tatuiruotes. 

Iglės darbai puošia ir jos mylimojo – Tado Juodsnukio – kūną, tad akivaizdu, kad palaikymo jai netrūksta. Ji paatviraus apie savo santykius ir meilę, o akimirkas iš judviejų gyvenimo išvys ir žiūrovai. Pastarieji taip pat sužinos, kas visgi merginai arčiau širdies – muzika ar tatuiruotės.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Arvydas

Tai mokestis už godumą populiarumui ,garbei. Pasimokykit iš to jaunime.

xxx

varge koks dabar jaunimelis uzaugo, skystablaudziai, daugiau fizinio darbo dierbkit, o ne visokiuose durnuose konkursuose dalyvaukit prisiuoste, tai kas bus toliau pshichuska jeigu tokiu metu jau stogas vaziuoja

narkotikai , alfonsai , LGBT , lezbes, tatuiruotes

--visa tai ir sukuria depresijas ir panikos priepuolius ...o gydo psichiskai nesveiki , tokiu paciu ligu , ir priklausomybiu kankinami ,,, psichiatrai -psichologai,,,,,
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS