Į Londoną emigravusi dainininkė: lietuviai nemoka pinigų, o nori daug | KaunoDiena.lt

Į LONDONĄ EMIGRAVUSI DAINININKĖ: LIETUVIAI NEMOKA PINIGŲ, O NORI DAUG

  • 2

Dainininkės Valerijos Iljinaitės jau kurį laiką nesimato Lietuvos šou verslo padangėje.

Prieš porą metų muzikiniame projekte „Mes – vieno kraujo“ užėmusi trečiąją vietą, Valerija dingo it į vandenį. Ji jau dvejus metus gyvena lietuvių emigrantų pamėgtame Londone. Vis dėl to daugelis stebėjosi, kodėl vos tik pradėjusi populiarėti ir kilti karjeros laiptais viską metė ir išvyko dirbti paprasčiausių darbų į Angliją.

Jau kitą dieną po televizijos muzikinio projekto finalo Valerija sėdėjo lėktuve, kylančiame į Londoną. Ji nežinojo nei kur gyvens, nei ką dirbs, tačiau žinojo, kad galės studijuoti operinį dainavimą užsienio universitete.

„Atvykusi susiradau darbą kavinėje, diena iš dienos viriau kavą. Prisipažinsiu, buvo apmąstymų, kad aš, laimėjusi daugybę konkursų, esu žinoma Lietuvoje ir čia turiu virti kavą“, – pasakoja dainininkė. Netrukus ji susirado pakuotojos darbą viename sandėlyje. Tačiau romantikos ir šlovės čia taip pat nebuvo.

Paklausta, kodėl nebando prasimušti ir užsidirbti pinigų dirbdama ar koncertuodama Londono lietuviams, Valerija atšauna: „Niekuomet nedirbsiu su tautiečiais. Jie nemoka pinigų, o nori labai daug. Galėčiau susirasti lietuvių mokinių, mokyti juos dainavo arba koncertuoti lietuviams, tačiau kategoriškai to nenoriu”.

Atviras emigravusios dainininkės interviu – jau šį antradienio vakarą 20 val. LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“.

GALERIJA

  • Į Londoną emigravusi dainininkė: lietuviai nemoka pinigų, o nori daug
Laidos stop kadras
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ALGIS

NU IR EIK NAFIK .

Anonimas

Kavinej ir geras darbas sandelyje taip pat.Uzsienietes dirba tai kad nereikia statyt save i ponias.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS