I. Stonkuvienė apie vestuves: gali būti, kad puokštės nemesiu, o tiesiog įteiksiu tam, kam reikia | KaunoDiena.lt

I. STONKUVIENĖ APIE VESTUVES: GALI BŪTI, KAD PUOKŠTĖS NEMESIU, O TIESIOG ĮTEIKSIU TAM, KAM REIKIA

Šį pavasarį į eterį sugrįžta atsinaujinęs pasimatymų šou „Renkuosi tave“, kurį vesti patikėta Indrei Stonkuvienei. 

„Pasiilgau televizijos, todėl ilgai nedvejojau gavusi pasiūlymą, nes laida apie santykius bus linksma, labai įdomi ir aktuali. O man ir pačiai tai atokvėpis po rimtų temų, kuriomis pastaruoju metu užsiimu. Darbas televizijoje neatsiejamas nuo visos mano karjeros. Sulig kiekvienu projektu augu, tobulėju, o šiame šou matau prasmę, nes meilė yra visko pagrindas. Pasimatymų laidos vedimą net sudėtinga pavadinti darbu, nes į filmavimus važiuoju su šypsena, laukia įdomios pažintys, patirtys ir pamokos“, – sakė I. Stonkuvienė.

Naujasis LNK interneto televizijos šou bus dar labiau intriguojantis – pirmojo etapo metu vaikinas arba mergina turės galimybę rinktis iš dviejų dalyvių, su kuriuo norėtų tęsti pasimatymą. Šį spendimą apsunkins viena sąlyga – dalyviai vienas kito nematys. Ar pasirinkimas buvo teisingas, dalyviai išsiaiškins tik kitame etape, kai pažintį pratęs nukritus uždangai ir pirmą kartą išvydus savo pasirinktą žmogų.

I. Stonkuvienės asmeninio archyvo nuotr. 

„Man niekada neteko rinktis iš dviejų vyrų, ir tuo labai džiaugiuosi, – šypsojosi I. Stonkuvienė. – Bet šiame šou bus dar sudėtingiau nei gyvenime, nes dalyviai rinksis nematydami, viską spręsdami iš klausimų, atsakymų ir balso. Dabar pažinčių programėlėse, atvirkščiai, iš pradžių dažnai renkamasi pagal išvaizdą, tik tada pradedama domėtis vidumi. O mane vyrai žavi ne išvaizda, bet elgesiu, energija, kurią spinduliuoja. Visi žino, kad moterys myli ausimis, vyrai – akimis. Todėl šio šou atveju sėkmės teks linkėti vyrams“.

Indrė tiki, kad savo meilę galima surasti ir televizijoje. „Tikiu meile ir tikiu tuo, kad šiam jausmui ateina laikas ir būna tam tikra vieta, kurioje ją pajauti. Mano atveju meilė ištiko renginio metu, – sakė pasimatymų šou vedėja. – O laidos dalyviams sakau ačiū, nes ateiti į filmuojamą pasimatymą reikia drąsos, tas jaunatviškas entuziazmas labai suprantamas, žaviuosi jų drąsa. Linkėčiau jiems susirasti artimą žmogų, gal ir nebus vestuvių, bet taps sielos draugais. Bet jei taip nutiktų, pažadu, kad visa kūrybinė komanda dalyvaus vestuvėse.“

I. Stonkuvienės asmeninio archyvo nuotr. 

Indrės mylimasis Vidas Bareikis yra prisipažinęs, kad Indrė į akį jam krito būtent LNK televizijos studijoje, filmuojant jo vedamą pokalbių laidą „Vido video“. Indrė tikina, kad dauguma jos romantiškų pažinčių įvyko dirbant. „Vaikinų nebuvo daug, anksti pradėjau dirbti televizijoje, su renginiais, todėl pažintys natūraliai įvyko darbo sferoje, ir tai gerai, nes tave gali suprasti tik panašioje sferoje dirbantis žmogus“, – sakė I. Stonkuvienė. 

Esu iš tų moterų, kurios atrodo labai drąsios, charizmatiškos, bendraujančios, impulsyvios. Bet kai jaučiu kokį jausmą, man sudėtinga žengti pirmą žingsnį.

„Iki santuokos buvau labai drąsi, visi mano draugai buvo vaikinukai, nes man su jais buvo paprasčiau bendrauti.  Esu iš tų moterų, kurios atrodo labai drąsios, charizmatiškos, bendraujančios, impulsyvios. Bet kai jaučiu kokį jausmą, man sudėtinga žengti pirmą žingsnį. Pamenu, mokykloje buvau įsimylėjusi metais jaunesnį vaikinuką, jis taip pat buvo labai nedrąsus. Buvo tik žvilgsniai ir susitikimai akimis, kol vieną diskotekos vakarą pasiryžau ir pakviečiau jį šokti. Dabar moteris raginu nieko nelaukti, nes... labai gaila laiko.

Esu pastebėjusi, kad pirmiausia moterims trūksta sielos draugo, supratingumo. Visiems savaime suprantama, kad moterys gimdo, stabdo karjerą, užsiima buitimi, bet būna neįvertintos, ir tai skaudina, dažnu atveju būna be proto sunku, kai tavęs nesupranta, neužjaučia, nepalaiko, tada gęsti ir užgęsti. Reikia mokėti išgirsti, ką sako tavo antra pusė“, – sakė naujojo šou vedėja.  

I. Stonkuvienės asmeninio archyvo nuotr. 

Klausimas Indrei, kam paprasčiau rasti antrąją pusę – vaikinams ar merginoms, atrodo sudėtingas. „Tai ne lytiškumo klausimas, visų pirma, svarbu, kokiu tikslu ir kokio žmogaus ieškai. Ar to, su kuriuo nori petys į petį eiti per gyvenimą, ar ieškai tik pramogų, trumpalaikių santykių“. 

Vestuves su mylimuoju V. Bareikiu planuojanti Indrė juokiasi sulaukusi klausimo, ar laikysis tradicijų ir mes savo vestuvinę puokštę. „Pasižiūrėsiu, kas dalyvaus vestuvėse, bet gali būti, kad puokštės nemesiu, o tiesiog įteiksiu tam, kam jos reikia“.  

Paslaptingas, intriguojantis ir nenuspėjamas – toks bus pirmasis pasimatymas naujame lnk.lt šou „Renkuosi tave“. Viename pasimatyme – du etapai, trys dalyviai ir jų lemiami sprendimai. Ar užgims jausmai? O gal simpatija nebus abipusė? Ar įvyks antrasis pasimatymas?

Visa tai žiūrovai sužinos  per lnk.lt, pasimatymų laidoje „Renkuosi tave“ .

GALERIJA

  • I. Stonkuvienė apie vestuves: gali būti, kad puokštės nemesiu, o tiesiog įteiksiu tam, kam reikia
  • I. Stonkuvienė apie vestuves: gali būti, kad puokštės nemesiu, o tiesiog įteiksiu tam, kam reikia
  • I. Stonkuvienė apie vestuves: gali būti, kad puokštės nemesiu, o tiesiog įteiksiu tam, kam reikia
I. Stonkuvienės asmeninio archyvo nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Viksa

Stonkuviene,Sipare,Stumbrinė,Bunkė rodos kad Lietuvoje kitų moterų nėra,jau bloga nuo jų visų .

Aušra

Jei ves laidą Stonkuvienė, tai jau neranda prodiuseriai normalios merginos, jau tokia kvailoka moteris, susireikšminusi, bloga į ją žiūrėti, jos laidų nežiūriu daug kam ji nepatinka su savo nusikalbėjimais.

Jūratė

Kam čia įdomu...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS