„IššŪKIS kaime“ senbuviai užsipuolė naujokę: čia – ne grožio konkursas | KaunoDiena.lt

„IŠŠŪKIS KAIME“ SENBUVIAI UŽSIPUOLĖ NAUJOKĘ: ČIA – NE GROŽIO KONKURSAS

  • 0

TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“ įgauna vis didesnį pagreitį. Per pirmąsias projekto savaites su projektu atsisveikino net trys dalyviai, tačiau šou kūrėjai likusiam septintukui paruošė staigmeną.

Šį šeštadienį žiūrovus nustebins nauja ūkyje apsigyvenusi dalyvė. Klaipėdoje barmene dirbanti Otilija Alūzaitė savo pasirodymu projekto senbuvių nenudžiugins. Laisvalaikiu vaikiškuose spektakliuose vaidinanti mergina iš karto taps apkalbų objektu. Vieniems klius jos manikiūras, kitiems – tai, kad ji į kaimą atvyko nepasiėmusi guminių batų.

„Nelabai malonu matyti čia naują žmogų. Dabar visi vyrai vaidins išsijuosę“, – naujos konkurentės pasirodymu šeštadienio laidoje piktinsis dainininkė ir žurnalistė Monika Ostrenkova. Jai itin užklius tai, kad Otilija į projektą atvyko neturėdama nei botų, nei miegmaišio.

Dar aršesnis naujokės atžvilgiu bus Algimantas Ulvydas. Į ne vieną konfliktą su kitais dalyviais įsivėlęs skaistuolis nevengs už akių apkalbėti naujos dalyvės. Jis, kaip ir kiti, pajutęs konkurenciją, bus nusiteikęs itin priešiškai.

„Čia bus negerai, čia bus dramos, melodramos. Baltom rankom, ilgais nagais... Ir tu su kedukais eisi į mėšlo lauką? Maladec, tu esi tikra ūkininkė, tu praktiškai nugalėjai šitą projektą. Jei pamatysiu laką ant nagų, tai sakysiu: „Mergaite, ne čia pataikei, grožio konkursas ne čia“, – laidoje kalbės skaistus, alkoholio gyvenime neragavęs ir nerūkęs Algimantas.

Save kaip kalbią, nenustygstančią vietoje įvardinanti 24-erių Otilija tikina nemėgstanti, kai jai kažkas aiškina, tačiau konfliktai jai taip pat nėra maloniausias užsiėmimas. Nors naujokė sako, kad lengvai priima kritiką, prisipažįsta, jog konkurentų neigiamos reakcijos jai nebuvo malonios.

„Sunkiausia turbūt buvo pats atėjimas į projektą, susipažinimas su kolektyvu. Patys darbai neatrodė tokie sunkūs ir baisūs, kaip mintis, kaip į mane sureaguos kiti, kaip susibendrausime, ar nebus kivirčų, ar nebūsiu atstumtoji“, – laidoje kalbėjo Otilija.

Ji prisipažino, kad šou merginos liko nuošalyje: „Kai atėjau draugiškiausi pasirodė vaikinai. Šiaip aš iš tų, kurios su vaikinais geriau sutaria. Man jie atrodo atviresni, pasako, kaip yra, apkalba mažiau. Jie mane priėmė gana šiltai, o merginos, pastebėjau, kad truputį iš šono žiūrėjo“.

Otilija projekte žada būti savimi ir bendrauti su tais, kurie bendraus su ja. Kokia ji iš tiesų, netrukus pamatys visa

„IššŪKIS kaime“ – šeštadienio vakarą 19.30 val. per TV3.

GALERIJA

  • „IššŪKIS kaime“ senbuviai užsipuolė naujokę: čia – ne grožio konkursas
  • „IššŪKIS kaime“ senbuviai užsipuolė naujokę: čia – ne grožio konkursas
  • „IššŪKIS kaime“ senbuviai užsipuolė naujokę: čia – ne grožio konkursas
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS