Įvertinkite: V. Baumila pristato naują dainą „Meilės sezonas“ | KaunoDiena.lt

ĮVERTINKITE: V. BAUMILA PRISTATO NAUJĄ DAINĄ „MEILĖS SEZONAS“

  • 2

Žinomas popmuzikos atlikėjas Vaidas Baumila pristato naujausią savo dainą „Meilės sezonas“ ir nuotaikingą jos vaizdo klipą. Kūrinys klausytojus kviečia mėgautis įsibėgėjusiu vasaros ritmu, kuris alsuoja meile ir artumu.

„Vasara manyje sužadina stiprų pojūtį aistrai ir artumui. Prisipažinkime, kad prisiminimai apie šį sezoną, kuris kupinas vandens, saulės ir užsimezgusių vasaros romanų, palieka ryškiausius skonius“, – mintimis apie naujausią savo dainą dalijasi V. Baumila.

Dainininkas atskleidžia, kad naujos dainos vaizdo klipas nufilmuotas vienoje gražiausių Lietuvoje vietų – Nidoje. „Pradėjome filmuoti anksti ryte, maždaug trečią valandą ryto, kad pagautume brėkštančio ryto apšvietimą, kuris gniaužia kvapą ir yra nepaprastai gražus Nidoje“, – teigia atlikėjas.

V. Baumila atvirauja, kad geriausi dainos vaizdo klipo momentai gimė ekstremaliomis sąlygomis. „Filmavimo procesas buvo itin ekstremalus. Operatorius Laurynas Mataitis griebėsi net ir kaskadininko vaidmens, filmuodamas įvairiais rakursais – prisikabinęs prie nemažu greičiu judančio automobilio priekio, šono ir galo – tam, kad užfiksuotų geriausius ir įdomiausius kadrus“, – apie vaizdo klipo idėjos įgyvendinimo iššūkius pasakoja muzikantas.

Anot V. Baumilos, gyvi susitikimai su gerbėjais prasidės atslūgus vasaros karščiams. Artėjančiame rudens ture klausytojai girdės ne tik senai pamėgtas ir hitais tapusias dainas, bet ir šią naujausią atlikėjo muzikinę premjerą – „Meilės sezonas“.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Baumilai

O kieno tėvas buvo KGB majoras Vidmantas Baumila? Pagalvokime, Prancūzijoje po 2 pasaulinio karo, moterims kurios turėjo santykių su vokiečių karininkais, buvo nuskutamos viešai ir vedžiojamos po miestų aikštės. O ar kas nors nepriklausomoje Lietuvoje nuteisė jog vieną LKP partijos sekretorių, stribą ar kagebistą? Nei vieno nenuteisė.

Anonimas

Sudas o ne dainininkas :-)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS