A. Jagelavičiūtė atvirauja: mielai išsiskirčiau, bet... | KaunoDiena.lt

A. JAGELAVIČIŪTĖ ATVIRAUJA: MIELAI IŠSISKIRČIAU, BET...

  • 11

Verslininkė ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė neseniai įsikūrė stilinguose namuose, kuriuose yra šeši kambariai, trys vonios kambariai ir visų moterų svajonė – drabužių kambarys, kuriame vos telpa visas moters garderobas. Kalėdos ir Naujųjų metų sutiktuvės stilistės namuose taip pat buvo stilingos.

Šį pirmadienio vakarą, 20 val. 25 min. LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...” stilistė atvers ne tik savo jaukių namų duris, bet ir širdį.

A. Jagelavičiūtė su vyru Mantu Volkumi susipažino prieš kiek daugiau nei trejus metus Nidoje. Jie tikina pajutę meilę iš pirmo žvilgsnio. Pora susituokė vos po trijų mėnesių draugystės. „Mes – suaugę žmonės, mums nereikėjo pasitikrinti, ar neišsiskirsime. Galiu pasakyti, kad jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę – todėl, kad abu esame sunkaus charakterio. Aš seniai būčiau trenkusi durimis, o gal ne aš, tikriausiai Mantas būtų trenkęs durimis pirmas. Vaikas mus labiausiai laiko kartu, todėl mes stengiamės nerodyti savo ambicijų, nes ambicijos griauna šeimą“, – sako Agnė.

Tikrai kartais pagalvoju, kad mielai išsiskirčiau, bet juk aš tą žmogų myliu, todėl negaliu.

„Visi galvoja, kad tai aš šeimoje esu arši, bjauri, užsispyrusi ir nesukalbama. Be iš tikrųjų yra kitaip. Tai Mantas mane apgavo. Iki vestuvių jis buvo labai ramus, iki šiol toks yra prie draugų, visi galvoja, koks jis gerietis, lėtas, sukalbamas. Bet pamatytumėt, kaip mes riejamės likę dviese. Abu esame be proto ambicingi“, – tikina stilistė.

„Tikrai kartais pagalvoju, kad mielai išsiskirčiau, bet juk aš tą žmogų myliu, todėl negaliu“, – juokiasi Agnė. Paklausta apie trejų metų santykių krizę, ji tikina, kad tokios nebuvo, nes tiesiog jiedu su vyru pykstasi nuolatos ir tam visai nereikėjo laukti trejų metų bendro gyvenimo sukakties.

Kaip galima gulėti su vyru, kuris tau smirda, arba kaip galima būti su vyru, kai tave nervina net jo kramtymas?

Stilistė juokauja, kad kol kas didelių turtų neužgyveno, tad kasdien kartu su vyru ji kuria savo stiliaus imperiją. Vis dėlto Agnė prisipažįsta, kad dar būdama vieniša ne kartą turėjo progą pasinaudoti turtingų vyrų parama, bet atsisakė: „Man per daug svarbi fizinė trauka. Kaip galima gulėti su vyru, kuris tau smirda, arba kaip galima būti su vyru, kai tave nervina net jo kramtymas?“

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

nea

Kaip kvaila kalbėt apie savo žmogų viešai...ir ne todėl kad tai niekam neįdomu, o todėl kad nusileidi iki pletkelių lygio apie savo vutą. Fui

Lipo

Koks tuscias straipsnis... be pabaigos. Zurnaliugos, na kada jus subresite???

Mielas

Mielai būčiau iškrypęs pedofilas, bet...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS