L. Pobedonoscevas nei savo kelionių, nei biudžeto per daug neplanuoja | KaunoDiena.lt

L. POBEDONOSCEVAS NEI SAVO KELIONIŲ, NEI BIUDŽETO PER DAUG NEPLANUOJA

Leonardas Pobedonoscevas – ne tik visiems  žinomas aktorius, tačiau ir aistringas keliautojas bei nuotykių ieškotojas. Vos tik jo gyvenime pasitaiko galimybė pailsėti nuo darbų, Leonardas per daug nedvejodamas perka lėktuvo bilietus ir kelia sparnus į svetimus kraštus. 

Leonardas keliauti pradėjo gana anksti – dar besimokydamas ketvirtoje klasėje, jis kartu su šeima aplankė Vengrijos sostinę Budapeštą. Pastarasis mažam berniukui paliko neišdildomą įspūdį dėl didžiulio įvairių žaidimų pasirinkimo.

Tokia patirtis Leonardo atmintyje paliko gilų pėdsaką, tad nenuostabu, jog šiandien jis aplankytų šalių jau nesuskaičiuotų ant rankų pirštų. Tiek su šeima, tiek įvairių televizinių projektų metu vyras išmaišė kone visą pasaulį – nuo spalvingosios Meksikos iki egzotiškojo Balio ar iššūkių kupino Sibiro. Pasak Leonardo, kiekviena šalis turi be galo įdomią kultūrą, gali sužavėti savo maistu, žmonių įvairove, ir, žinoma, išskirtiniais nuotykiais.

Tačiau nepaisant to, jog šiais laikais keliauti galime kur tik norime, Leonardas visada nori sugrįžti į jam širdžiai artimą Balio salą. Indonezijoje vyras kartu su šeima praleido ne vienerius metus. Tad nors pagrindines savo pajamas aktorius uždirba Lietuvoje, gyvendamas Balyje prieš kelerius metus kartu su žmona įkūrė savo verslą: „Lietuvoje aš dirbu, o Balyje su žmona turime „Balinėtojus“ – organizuojame turus.“

Leonardas atviras – dažniausiai nei savo kelionių, nei biudžeto jis per daug neplanuoja, ir nuleidęs galvą patvirtina, kad yra pakankamai išlaidus keliautojas. Tie, kas jį pažįsta, žino, jog apsilankęs naujoje šalyje, vyras būtinai turguje įsigis įvairiausių, nebūtinai svarbiausių smulkmenų.

„Jei keliauju į Balį, neturiu tokio principo, kad pradėčiau taupyti iš anksto, likus pusei metų iki kelionės. Mano gyvenime viskas visą laiką vyksta taip – aš turiu tikslą, o tada jau atsiranda atlyginimas. Būna ir visiškas štilis – buvo laikotarpis, kai netgi buvo skolos. Su skolomis aš nekeliauju, bet kažkaip dažniausiai finansai atsiranda.“

Šiuo metu Leonardas gyvena svajonėmis kada nors aplankyti Havajų salas: „Havajai mane šaukia. Man gera keliauti, bėgioti su šlepetėmis, marškinėliais, šortais, ir man daugiau nieko nereikia.“ Vis tik, Havajų, pasak jo, dar reikės palaukti – artimiausiu metu jis su žmona planuoja keliauti slidinėti į Gruziją.

Kelionės mūsų gyvenimui neabejotinai suteikia ryškesnių spalvų, padovanoja smagius nuotykius ir pačius geriausius prisiminimus. Žinoma, jeigu jų nesugadina įvairios nelaimės ir neplanuotos finansinės išlaidos.

Daugiau apie L. Pobedonoscevo nuotykius laidoje „Sėkmės istorijos“ – šeštadieniais, 9.30 val.  per TV3!

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

Kiek galima reklamuoti save ? Niekam tai neįdomu.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS