M. Drobiazko demonstruoja artimus santykius su Kremliaus ruporo žmona: kartu dainavo ariją | KaunoDiena.lt

M. DROBIAZKO DEMONSTRUOJA ARTIMUS SANTYKIUS SU KREMLIAUS RUPORO ŽMONA: KARTU DAINAVO ARIJĄ

  • 73

Nevienareikšmiškai Lietuvoje vertinama čiuožėja Margarita Drobiazko neseniai instagrame pasidalino kontroversišku vaizdo įrašu. 

Socialinėje erdvėje pasidalintame įraše matosi, kaip M. Drobiazko dainuoja drauge su Rusijos prezidento atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona Tatjana Navka. Akivaizdu, kad žinomą čiuožėją ir vieno pagrindinių Kremliaus propagandistų žmoną sieja draugiški ryšiai. Paskelbtame  vaizdo įraše apsikabinę moterys dainuoja ariją iš miuziklo ant ledo „Raudonoji gėlelė“. Šis miuziklas, kaip ir dauguma kitų muzikinių pasirodymų ant ledo, kuriuose šoka M. Drobiazko, priklauso kompanijai „Navka Show“ Šios kompanijos pagrindinė steigėja bei generalinė prodiuserė yra T. Navka.

„Praėjo daugiau nei šešeri metai nuo tos dienos, kai pirmą kartą užlipome ant ledo kaip Tatjanos Navkos šou „Ruslanas ir Liudmila“ dalyviai! Tai buvo tikrų tikriausias eksperimentas tiek mums, tiek, žinoma, Tatjanai, kuri pirmą kartą save išbandė prodiuserės vaidmenyje. Visi be proto jaudinomės! Nuo tada būta daug premjerų, daugybė pasirodymų. Mūsų komanda išaugo, pasipildė naujomis talentingomis žvaigždėmis. Bet tą pirmą dieną prisiminsime visada!“ – instagramo paskyroje rašė M. Drobiazko.

 

Primename, kad M. Drobiazko 1993 m. išimties tvarka buvo suteikta Lietuvos pilietybė. M. Drobiazko ir P. Vanagas už nuopelnus Lietuvai 2000 m. buvo  apdovanoti Gedimino ordino Riterio kryžiais. Tačiau  pernai rugpjūčio mėnesį Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda išbraukė iš valstybės apdovanotųjų sąrašo ledo šokėjus po to, kai jie pasirodė T. Navkos organizuojamame renginyje.

„Gana yra gana! Pasirašiau dekretą, kuriuo išbraukiau Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą“, – tuomet pasakė  prezidentas.

Rašyti komentarą
Komentarai (73)

To bratva

Praleidai progą patylėt šūddinas vattnike. Važiuok į ruskiją ir ten žiaukčiok

Bratva

Koks Jums Nacikai skirtumas kas su kuo draugauja ir dainuoja, žmonės gyvena, myli ir džiaugiasi, kariauja ir taikosi,toks gyvenimas.Ateis laikas ir patys dirbsite ir draugausite su Rusijos Federacija. Laikas pakeis viską.

pastebėjimas

> Kaip ir Lietuvoje, Drobiazko atvejis ne pirmas ir ne paskutinis, žmonės bijo išsakyti savo nuomonę.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS