Medeina ir Liudvikas Andriuliai laukia šeimos pagausėjimo | KaunoDiena.lt

MEDEINA IR LIUDVIKAS ANDRIULIAI LAUKIA ŠEIMOS PAGAUSĖJIMO

  • 4

Verslininko, telekomunikacijų verslo eksperto Liudviko Andriulio ir jo žmonos Medeinos šeimoje – džiugios naujienos.

Apie tai, kad laukiasi kūdikio, tarptautinės komunikacijos specialistė M. Andriulienė pranešė socialiniame tinkle.

„Jau padoru pranešti viešai, kad galimai po kurio laiko būsiu jau ne tik pamotė be dramos, bet ir mama be dramos. Na, su šiek tiek dramos greičiausiai. Viskas, dabar jau bus tik egzaltuoti motinystės post'ai ir daugiskaitiniai įvardžiai, laikykitės. Haha, ne, panašu, kad ir toliau būsiu bjauraus beigi nenušvitusio charakterio“, – su humoru rašė moteris ir pranešė, kad apie savo naują gyvenimo etapą praneš.

„O daugiau niekas, be to augančio drakono, nepasikeitė. Andriulis siunčia linkėjimų, sakė, girdėjo kažkur, kad vaikus auginti nėra lengva. Kažkodėl, įtariu, kad dukrytė vynios šitą bestiją kaip šiltą vatą, na, bet pamatysim“, – rašė moteris.

Primename, kad pora vestuves atšoko rugpjūčio pradžioje. Iš praėjusių santykių verslininkas augina du sūnus.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Cinikai

Cinikai, sugadine gyvenimus paliktai žmonai, paliktiems vaikams. Gims bendras vaikas, palikti vaikai neteks dėmesio. Bet yra toks moterų tipas tik apie save galvoti. O jam rūpėjo ryšiai, jokia ten meilė. Išskaičiuota meile, juk serganti buvusi žmona tampa našta.

Nuomone.

Tokiu seimu kurios isarde savo seimas nereiketu viesinti ir garbinti.Jos turetu buti smerkiamos.jei tu gyvenai su zmone ir sitiek vaiku pridarei tai gyvenk ir augink juos.Ir prie kuciu stalo sedekit visa seima.O tokias seimu ardytojas prie gedos stulpo.Kodel ji neisimilejo kokio vairuotojo,saltkalvio ,o turtinga verslininka.Geda rasyti tokius rasinius ir skelbti tokias naujienas.

Situacija

Galima pamėginti įsivaizduoti, ar ta dukryte norėtųsi pasidalinti su nauja vyro žmona, jei tokia po kurio laiko atsirastų. Atsimenu ponios straipsnį Ievoje.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS