N. Pareigytė: grįžusi iš JAV negalėjau apkabinti savo dukrelės | KaunoDiena.lt

N. PAREIGYTĖ: GRĮŽUSI IŠ JAV NEGALĖJAU APKABINTI SAVO DUKRELĖS

  • 17

Grupės „69 Danguje“ narė Nijolė Pareigytė su vyru prieš kelias dienas ištrūko iš Amerikos. Nijolė skrido į JAV  koncertuoti vietos lietuviams ir po to planavo truputį pailsėti.

„Tik atskridę į Čikagą sužinojom, kad atšaukti visi renginiai, koncertai. Lietuvių bendruomenė susirūpino savo tautiečių sveikata ir gerove, todėl nusprendė viską atšaukti“, – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2 pasakos N. Pareigytė.

Visi Pareigytės koncertai buvo atšaukti jai jau esant Amerikoje. Prezidentas D. Trumpas pradėjo drausti skrydžius į Europą, o namuose, Lietuvoje, liko Nijolės dukrelė.

„Patyrėme tautiečių meilę, jie dalinosi ne tik maistu, bet netgi savo pastoge. Ačiū dar kartelį visiems, kas Amerikoje siūlė mums pagalbą. Iš tikrųjų labai džiaugiamės grįžę namo, nes buvom rimtai sunerimę, kad teks pasilikti ir nematysime vaiko, čia baisiausia“, – kalbės N. Pareigytė. 

Draugai prie durų, ant terasos, palieka maistą,  ačiū jiems labai jau už tai, kad rūpinasi.

Nijolė nusipirko bilietus Majamis – Niujorkas – Frankfurtas – Lietuva. Laukė ilgas ir sudėtingas skrydis per karantinuotą pasaulį.

„Kiekvieną minutę galvojom, kad vėl atšauks mūsų skrydžius. Netgi atskridus į Frankfurtą nežinojau, ar galima bus išeiti iš oro uosto ir ar bus galimybė grįžti. Skambinom visur, kur įmanoma, URM ir ambasadai Amerikoje, netgi iki Prezidentūros beveik prisikasėm, buvome patikinti, kad tikrai grįšime. Ambasada patarė bent jau iki Europos skristi ir tada tikrai kažkaip grįšime namo“, – su jauduliu pasakos Nijolė.

Parvykusi namo Nijolė  negalėjo apkabinti ir pamatyti savo dukrelės, nes pagal visas rekomendacijas su vyru  karantinavosi. Abu dabar jaučiasi gerai. Sėdi namuose. Maistu padeda pasirūpinti draugai ir kaimynai.

„Draugai prie durų, ant terasos, palieka maistą,  ačiū jiems labai jau už tai, kad rūpinasi“, – jautriai pasakojo N. Pareigytė.

GALERIJA

  • N. Pareigytė: grįžusi iš JAV negalėjau apkabinti savo dukrelės
  • N. Pareigytė: grįžusi iš JAV negalėjau apkabinti savo dukrelės
  • N. Pareigytė: grįžusi iš JAV negalėjau apkabinti savo dukrelės
LNK arch. nuotr.
Gairės: Nijolė Pareigytė, karantinas, koronavirusas, Koronavirusas Lietuvoje, COVID-19 karantinas, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (17)

taip yra

matyt tau ta tavo dukra ir terupi jei tokiu metu kai aplink tokie virusai skraidai kaip ,,,,,varle as skrendu,,,, tokiom mamoms vaikai nerupi ir nedejuok

močiutė

kai išvažiavai tai tada nerekėjo ilgėtis dukros o dabar virkauji mažiau lakstykite o daugiau būkite su vaikais o nenumeskite vaikų giminėms ir auklėms rūpestingosios dainininkės

geras

VIETOI KARANTINO JI DAR SPEJO DUOTI INTERVIU KK2)))))))))))))
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS