Neįgaliam sūnui dainą sudainavęs malaizietis nepaliko abejingų | KaunoDiena.lt

NEĮGALIAM SŪNUI DAINĄ SUDAINAVĘS MALAIZIETIS NEPALIKO ABEJINGŲ

  • 1

LNK televizijos eteryje nugriaudėjo jau šeštoji „Finalo ketverto“ transliacija. Ji prasidėjo ypatinga premjera – „Finalo ketverto“ nariai drauge su teisėju Vidu Bareikiu žiūrovams dovanojo naujai suskambusį V. Bareikio ir grupės „8 kambarys“ kūrinį „Ežero dugne“.

Pirmoji į sostą užimti mėgino teisėjus sužavėjusi Emilija Gogolytė. „Tu – ryški, teatrališka, kabaretiška, tai yra super, tokių žmonių labai reikia“, – merginą palaikė teisėjas Vidas Bareikis. Emilija iššūkį metė nuo pirmųjų projekto minučių soste sėdinčiam Gabrieliui Vageliui. Jis atliko savo kūrybos dainą ir sostą išsaugojo rekordiškai minimalia keturių balsų persvara.

Atlikėjos Pink dainą „What About Us“ atlikusi Dovilė Davidavičiūtė sulaukė išskirtinio teisėjų palaikymo. Vis dėlto, jaunai mamai nepavyko gauti trijų „taip“. „Spausdamas tai ar ne, galvojau, kurį iš tų keturių, sėdinčių sostuose, tu gali nugalėti. Deja, jo nemačiau“, – teigė Martynas Tyla.

Į sceną užlipus iš Malaizijos atvykusiam Shermanui Tanui neliko abejingų. Jis atliko savo kūrybos dainą, skirtą neįgaliam sūnui. „Jūsų atliekama daina man suskambo kaip pasaulinis hitas. Esate be galo talentingas – jūs kuriate, turite nuostabų balsą. Nors gyvenimas atnešė ne vieną sunkumą, jūsų balsas, sugebėjimai dangų padaro labai žydru. Manau, jūs turite labai daug galimybių daug pasiekti muzikoje“, – susižavėjimo neslėpė teisėjas Martynas Tyla.

Jautrus kūrinys užtikrino dainininkui šansą mesti iššūkį ir stoti į dvikovą su pasirinkta Gabija Lokyte. Žiūrovų sprendimu Gabijai teko palikti projektą. Tris teisėjų „taip“ pavyko gauti ir psichologiją studijuojančiai Gintarei Korsakaitei. Ji iššūkį metė vos praėjusią savaitę sostą iškovojusiai Eglei Jakštytei-ELEY.

„Šou įgauna pagreitį, sostuose sėdėjo labai stiprios atlikėjos, kurios jau paliko projektą. Be balso, šokių, reikia turėti ir galvą ant pečių, kad darytumėt teisingus pasirinkimus. Man patinka, kad vyksta kova, draskymasis, kad neatiduoda sosto taip lengvai. Bravo“, – po dvikovos komentavo Egidijus Dragūnas. Projektą žiūrovų sprendimu teko palikti E. Jakštytei-ELEY.

„Finalo ketvertas“ – moderniausias muzikinis projektas, kurio kiekviena laida – lyg finalas. Keturi pergalės verti vokalistai siekia apsaugoti muzikinius sostus. Tris teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno ir Martyno Tylos „taip“ gavę pretendentai gali mesti iššūkį vienam ketverto narių. Dvikovos baigtį tiesioginiu balsavimu visada nulemia žiūrovai. Šou veda Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Labai

gražiai dainavo. Koks nuostabus,švarus balsas. M. Tyla sakė-pasijaučiau kaip pasaulinio garso koncerte. Tačiau ,vistiek palaikau savus lietuvaičius. Čia mūsų žemė,mūsų projektas ir ne kas kitas turi žibėt,o savieji. Gerai,kad Šermanas bando,atvers kelius sau tolesniam gyvenimui Lietuvoje,juk vedęs lietuvaitę. Tik taip žmonės ir prasimuša,bet reikia laiko,kad įrodytų jog visa širdimi yra Lietuvos patriotas ir garsina tik Lietuvą. Tačiau gal tik čia tarpinė jo stotelė.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS