Patarimai: ką verta žinoti vykstantiems į festivalį „Granatos Live 2019“? | KaunoDiena.lt

PATARIMAI: KĄ VERTA ŽINOTI VYKSTANTIEMS Į FESTIVALĮ „GRANATOS LIVE 2019“?

  • 0

Jau šį savaitgalį įprastą Lietuvos liaudies buities muziejaus ramybę pakeis tūkstančių žmonių šurmulys, ryškiausių užsienio bei Lietuvos atlikėjų ir grupių pasirodymai bei daug kitų veiklų ir pramogų. Rugpjūčio 1-4 d. jau septintą kartą vyks vienas didžiausių Lietuvoje muzikos festivalių „Granatos Live“. Susiruošusiems į festivalį, „Granatos Live“ organizatoriai pataria, kaip sklandžiai mėgautis renginiu ir unikalia muziejaus aplinka.

Atvykimas. Automobiliu, autobusu ar traukiniu – pirmąjį rugpjūčio savaitgalį visi keliai ves į Rumšiškes. Organizatoriai pastebi, kad jei pasirinksite vykti traukiniu, artimiausia festivaliui geležinkelio stotis – Pravieniškės. Tačiau geriausia kelionės traukiniu dalis yra tai, kad rugpjūčio 24 d. pasirinkusiems maršrutą iki Pravieniškių stoties ir pateikusiems festivalio bilietą ar apyrankę bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ suteiks 50 proc. nuolaidą kelionės bilietams.

Artimiausia festivaliui tarpmiestinio autobuso stotelė – Rumšiškės, tačiau vilniečiai, kauniečiai ir klaipėdiečiai į festivalį „Granatos Live“ gali atvykti ir specialiais autobusais, kurie atveš tiesiai iki festivalio vartų. Jei festivalio dalyviai į Lietuvos liaudies buities muziejų visgi nuspręs vykti savo automobiliu – organizatoriai ragina būti draugiškais ir priimti kitus į festivalį vykstančius žmones – drauge bus smagiau. Automobilius bus galima palikti specialiose aikštelėse, o nuo pagrindinių festivalio vartų iki festivalio centro kursuos nemokami autobusai.

Bilietai. Festivalio „Granatos Live“ organizatoriai sako: „Kasmet pasitaiko atvejų, kai žmonės, įsigiję bilietus juodojoje rinkoje, yra priversti rinktis – ar pasiėmę palapines ir netikėtai sugedusią nuotaiką keliauti atgal namo, ar pirkti naują tikrą bilietą. Tad norime visiems priminti, kad garantuoti tuo, jog festivalio vartai neužsitrenks prieš nosį, būsite tik tuo atveju, jei bilietą pirksite iš oficialaus bilietų platintojo“. Į festivalį „Granatos Live“ galima keliauti ir su vaikais – įėjimas vaikams iki 10 metų yra nemokamas. Tiesa, nepilnamečiai festivalyje gali dalyvauti tik lydimi pilnamečių, kurie jais atsakingai pasirūpins viso renginio metu.

Organizatorių nuotr.

Muziejus. Tradiciškai, festivalio metu dalyviai turės progą susipažinti ir su unikaliu Lietuvos istorijos paveldu, sukauptu ir saugomu Lietuvos liaudies buities muziejuje – festivalio „Granatos Live“ metu muziejaus ekspozicijos veiks įprastu darbo grafiku. Organizatoriai ragina drąsiai užsukti į muziejų – darbuotojai mielai pasidalins savo žiniomis ir pasakojimais. Organizatoriai įspėja būti budriems ir pagarbiems muziejaus eksponatams bei aplinkai – šiukšlėms yra skirti šiukšlių konteineriai, palapinėms – palapinių miesteliai, o atvira ugnis šioje teritorijoje išvis draudžiama, todėl „pasiėmus su savimi“ gerą nuotaiką ir sąmoningumą, grilius, kepsnines, fejerverkus ir dujinius katiliukus reikia palikti namuose.

Maitinimas. Namuose vertėtų palikti ir visus alkoholinius gėrimus bei viską, kas supakuota stiklinėje taroje. Neverta gaišti laiko ir tepant sumuštinius ar maitintis vien sausu daviniu – organizatoriai tikina, kad išalkusiųjų festivalyje „Granatos Live“ lauks kelios dešimtys kavinių ir barų. Itališka, meksikietiška, Azijos ar jogos virtuvė, įprasti skoniai ar egzotiški mėsainiai su stručio mėsa – pasirinkimas ne menkesnis nei didmiesčio centre.

Nekantraujantiems. Jau tapo įprasta, kad nekantriausieji festivalyje laukiami dar prieš jam oficialiai prasidedant – „Granatos Live“ vartai visiems, turintiems trijų dienų bilietą, atsivers rugpjūčio 1 d. 18 val., o gera muzika ir nuotaika ketvirtadienio vakare dalinsis „Makchu Pikchu“, „Baltic Balkan“, „Good Time Boys“, DJ Swix, Mario Moretti ir kiti muzikantai bei didžėjai.

Saugumas. Bet kokios narkotinės ar psichotropinės medžiagos, ginklai, alkoholiniai gėrimai ir agresyviai nusiteikę asmenys liks už festivalio vartų – „Granatos Live“ organizatoriai visam tam taria griežtą „Ne“.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS