Perversmas: baseine – moterys su nepridengta krūtine | KaunoDiena.lt

PERVERSMAS: BASEINE – MOTERYS SU NEPRIDENGTA KRŪTINE

  • 91

Baseine be viršutinės dalies – vyrams įprasta, bet moterims dažniausiai draudžiama. Tačiau nebe Vokietijoje. Čia ombudsmenas nusprendė, kad moterys neprivalo prisidengti krūtų baseine, praneša LNK.

„Jaučiuosi laisva be maudymosi kostiumėlio, kuris mane varžytų. Visiškai kitoks plaukimo jausmas“, – pokyčiais džiaugėsi aktyvistė Lotte Mies.

Dar gruodį Berlyno baseino darbuotojai be liemenėlės pasirodžiusią Lotte išvarė. Tada moteris kreipėsi į ombudsmeną – tai pareigūnas, tiriantis skundus dėl netinkamos tvarkos įvairiose įstaigose ir žmogaus teisių pažeidimų.

Šis ją palikė. Jeigu vyrai Berlyno viešuose baseinuose gali nedėvėti viršutinę kūno dalį dengiančių drabužių, moterys ir lyties nenurodantys žmonės – taip pat.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

 

 

Maudymosi revoliucija jau atkeliavo ir į Kelną. Čia moterys į baseinus be liemenėlės galės vaikščioti jau nuo balandžio.

„Ar tai lems, kad mūsų baseinuose bus daug moterų su nuoga viršutine kūno dalimi, kol kas negalime įvertinti, taip pat sunku numatyti, ar nekils konfliktų“, – komentavo baseino atstovė Franziska Graalman.

Berlynas – ne pirmas Vokietijos miestas, leidžiantis maudytis žmonėms pusnuogiams. Getingenas praėjusių metų gegužę leido visų  lyčių  plaukikams į viešuosius baseinus eiti nepridengus viršutinės kūno dalies.

Vokiečiai naujovę vertina dviprasmiškai: „Kiekvienas norintis kviečiamas tai daryti. Jei tai erzins vyrus, jie turės su tuo susitaikyti“, „Manau, kils problemų“.

Lotte net sulaukė grasinimų mirtimi ir išprievartavimu dėl savo kovos už laisvę būti be liemenėles. Tačiau tai jos neatbaido nuo plaukimo taip, kaip jai patogu.

Rašyti komentarą
Komentarai (91)

to anoni(Z)mas

ir iš kur tokių gyvulių atsiranda kad spoksoti. Visiški japai, mergos nematę. Tai Dvaro pirtį kur moterys net visiškai nuogos maudos, tikriausiai gautum į snukį ir būtum išmestas lauk.

Istorija

Ne naujiena ... Kas klausė mokykloje, tas prisimins Roma ... Tai tiesiog pamirsta istorija grizta ....

Kosmaras

Kuo baisesne boba, tuo labiau nori nusirengti...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS