„Roko naktyse 2016“ – lietuvių sunkiosios muzikos mašina | KaunoDiena.lt

„ROKO NAKTYSE 2016“ – LIETUVIŲ SUNKIOSIOS MUZIKOS MAŠINA

  • 0

Garsiausi šalies rokeriai ir sunkiojo metalo vėliavnešiai rugpjūčio 5-6 d. vėl šėls Zaraso ežero saloje.

Jeronimas Milius tikisi, kad festivalio „Roko naktys 2016“ svečiai išliks žvalūs iki vėlyvojo jo grupės „Soul Stealer“ pasirodymo, nes savo gerbėjams turi gerų naujienų.

„Nepraėjo nė dešimt metų ir mes subrandinome mintį, kad gal jau reikia priimti į grupę antrąjį gitaristą“, – juokėsi „Soul Stealer“ lyderis Jeronimas Milius. Naujuoju „Soul Stealer“ nariu tapo jų puikus draugas ir geras gitaristas Kostas Balčiūnas.

„Pakalbinome Kostą, jis atsakė, kad šiuo metu neturi idėjinės grupės ir mielai prisijungė prie mūsų. Dabar gabalai skamba dar „sunkiau“, muzika prisipildė dar didesnės jėgos. Kuriame naujus gabalus. Juos pagrosime ir „Roko naktyse“. Į šį festivalį visada gera grįžti, o šiemet bus ypač įdomu, nes grosime gilią naktį. Tikiuosi, publika išliks gyva iki mūsų pasirodymo“, – linksmai kalbėjo Jeronimas. Nereikėtų abejoti, ar publika sulauks jo grupės pasirodymo: prisiekę rokeriai, visus metus laukiantys šio festivalio, godžiai geria sunkiąją muziką iki paskutinio gurkšnio.

Susitikimo su savo gerbėjais analogiškai nekantriai laukia ir kasmetiniai šio siautulio dalyviai – trankiai atgimusi grupė BIX, turinti jau visą puokštę naujų hitų. Saulius Urbonavičius-Samas su savo kompanija dar nepraleido nė vienų „Roko naktų“. „Gerbiu šį festivalį ir jo organizatorius už idėjinį kelią. Su dideliu džiaugsmu jame pristatysime naujus BIX gabalus“, – sako Samas.

Taip pat festivalyje pasirodys „Thundertale“, ruošiantys naują programą su tam tikromis staigmenomis. „Tai nebus standartinis pasirodymas“, – intriguoja grupės nariai. Kokį nuotykį jie ruošia, festivalio organizatoriai kol kas neatskleidžia, bet žada, kad tai tikrai nustebins.

Be BIX, „Thundertale“ ar „Soul Stealer“ festivalis „Roko naktys“ jau nebeįsivaizduojamas. Kaip ir be „AC/DC Tribute.lt“ kompanijos, kurios galvos pramuštos beprotiškomis idėjomis. Pernai jie kaitino susirinkusius ne tik savo dievų hitais, bet ir gundančiomis šokėjomis, kurios profesionaliai sukosi ant stulpų, sumontuotų tiesiog ant scenos. „Groti nebuvo lengva“, – šypteli šio projekto narys ir festivalio organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Po to, kai tikrąjį AC/DC sąstatą sujaukė negailestingas medikų nuosprendis vokalistui Brianui Johnsonui, jų lyderiu tapo Axlas Rose‘as iš „Guns N‘Roses“. Lietuvių rokerių bičiuliai irgi nepraleido progos patraukti per dantį projekto narių – kuo gi jie pakeis savo vokalistą. „Panašu, kad dabar AC/DC tapo savo pačių tribute, o mūsų sąstatas liko originalus“, – atsako Blėka.

Roko festivalyje pasirodys ir kauniečiai „Wolfsome“, kuriems šiemet buvo suteikta garbė jaunojo šalies roko sparną atstovauti muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. Vakarietišką roką grojanti kompanija siekia maksimalios kokybės, todėl jų pasiklausyti išties verta.

Be to, „Roko naktyse“ koncertuos „Fire It Up“, visuomet uždegantys publiką pozityvia energija ir gaivališku rokenrolu bei jauna grupė iš Vilniaus „Sagittarius“ – tai bus duoklė sunkesnės muzikos gerbėjams.

„Ir tai dar ne viskas! Iki festivalio paskelbsime dar bent dvidešimt grupių ir atlikėjų. Šiemet festivalis tikrai išaugo“,  – teigė organizatoriai.

„Roko naktys 2016“ vyks rugpjūčio 5-6 dienomis Zarasuose. Bilietus platina „Tiketa“.

GALERIJA

  • „Roko naktyse 2016“ – lietuvių sunkiosios muzikos mašina
Organizatorių archyvo nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS