Rusijos programišiai planuoja sužlugdyti „Euroviziją“, kad neleistų Ukrainai laimėti? | KaunoDiena.lt

RUSIJOS PROGRAMIŠIAI PLANUOJA SUŽLUGDYTI „EUROVIZIJĄ“, KAD NELEISTŲ UKRAINAI LAIMĖTI?

  • 17

Rusijos kibernetiniai nusikaltėliai ruošiasi sužlugdyti rytojaus „Eurovizijos“ dainų konkursą, kad neleistų Ukrainai jo laimėti, praneša „The Sun“.

Daugėja nuogąstavimų, kad Vladimirui Putinui palanki programišių gauja „Killnet“ bandys imobilizuoti internetinius balsavimo serverius, kad nebūtų galima balsuoti už Ukrainos atstovus „Kalush Orchestra“.

Tuo pasigyrė patys „Killnet“. Pašiepiančioje žinutėje per „Telegram“ jie paskelbė „Eurovizijos“ logotipo nuotrauką su prierašu: „Negalėsite balsuoti internetu“.

„Eurovizijos“ atstovas sakė, kad situacija yra stebima.

„Kiekvienais metais „Eurovizijos“ dainų konkurso balsavimo sistemoje yra įdiegta daugybė saugumo priemonių“, – tikino jis.

Prorusiški „Killnet“ įsilaužėliai jau trečiadienį bandė įsilaužti į Italijos vyriausybės svetaines, tačiau nesėkmingai.

Rusijai buvo uždrausta dalyvauti konkurse po invazijos į Ukrainą. Nuo to laiko „Kalush Orchestra“ palaikymas išaugo visoje Europoje, o antradienio „Eurovizijos“ pusfinalyje jie iškovojo kelialapį į finalą.

Rašyti komentarą
Komentarai (17)

krapų 1 vieta

gėda jievrovizijai visiems laikams.

kada Rusija

paims pavyzdį iš jankyno? Kam žudyt savus kareivius.Kiliminis miestų bombardavimas gyvų nepalieka.Tik apdegusius griuvėsius. O kiek litvinų gyrė jankių atomines ant civilių galvų? Negi rusai neturi kokio desėtko Ivanų urkom užvaišint?

Anonimas

Kokie gi klumpa tuporylos!!!! Slava klumpem! Klumpem slava!!!!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS