A. Šedžius: noriu patikimo žmogaus | KaunoDiena.lt

A. ŠEDŽIUS: NORIU PATIKIMO ŽMOGAUS

  • 10

Jau kurį laiką netyla kalbos, kad skyrybas su žmona Monika išgyvenantis Andrius Šedžius turi naują mylimąją. Tai ką tuomet reiškia Monikos grįžimas į Šiaulius? Sklinda gandai, kad ji jau kuris laikas ten gyvena.

Laidos „Prieš srovę“ kūrybinė komanda nuvyko pas Andrių į svečius apie visa tai pasikalbėti.  

Andrius neslėpė, kad sulaukia daug dėmesio iš jaunų, gražių merginų – jos rašo, skambina, kalbina per socialinius tinklus. Tačiau po skandalu virtusių ir dar niekaip nesibaigiančių jo skyrybų su jauna žmona, vyras atsargus ir įtariai žvelgia į tokias dėmesio rodytojas.

„Ko jos tikisi iš pusamžio vyriškio? Tikisi gero gyvenimo, kad viskuo bus aprūpinta, pasirūpinta, nereikės nieko dirbti tik gražiai šalia būti“, – su kartėliu kalba A. Šedžius.

Paklaustas apie skyrybų procesą, Andrius atsakė, kad teismai dar vyksta ir pabaigos dar nematyti, mat, pasirodo, nebuvo pasirašyta vedybinė sutartis.

Nepasirašiau vedybinės sutarties, nes neplanavau skirtis.

„Nepasirašiau vedybinės sutarties, nes neplanavau skirtis. Buvo viskas gerai ir gražu, jokios nuojautos, kad santuoka ilgai nesitęs tikrai nebuvo“,  – atviravo vyras.

Pasak Andriaus, jų santuoka klibėti pradėjo, kai Monika išvažiavo į Vilnių dalyvauti muzikiniame projekte. Dėmesys, žinomumas, linksmas gyvenimas apsuko jaunai moteriai galvą. Vis tik, tąkart santykius pavyko atstatyti. Deja, antrojo muzikinio projekto, jų santuoka nebeatlaikė.

„Labai greit galima įsijausti į žvaigždės vaidmenį, ypač, kai niekuo nereikia rūpintis. Žmonės labai greitai pamiršta apie tai, kad kažkur yra žmogus, kurio dėka turi patogų, sutvarkytą gyvenimą, kuriuo belieka tik džiaugtis“, – neslepia nuoskaudos A. Šedžius.

GALERIJA

  • A. Šedžius: noriu patikimo žmogaus
  • A. Šedžius: noriu patikimo žmogaus
  • A. Šedžius: noriu patikimo žmogaus
  • A. Šedžius: noriu patikimo žmogaus
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Gima

Tai kad pirmiausia turi pats patikimas buti... tik barakudos prie taves kimba( pats turetum suprasti kodel)Patikimu moteru kiti interesai, paciam ilgai reiketudirbti su savimi kol patikima moteris tokiu susidometu.

kis

Noreti tavo metais jau neblogai-norek.

Cha cha

Tokie buki turtingi vyrai kurie vergauja savo antram galui ir tampa jaunu barakudu sponsoriais, tokia ju daliu ner ko verkslenti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS