Sesės Belickaitės: visiškai nemokame pralaimėti – kažkuri būtinai apsiverks ir supyks | KaunoDiena.lt

SESĖS BELICKAITĖS: VISIŠKAI NEMOKAME PRALAIMĖTI – KAŽKURI BŪTINAI APSIVERKS IR SUPYKS

  • 0

Visos keturios Belickaitės – Sigita, Dalia, Aušrinė ir Ieva yra ne tik sesės, bet ir geriausios draugės. Savaip skirtingos, bet kartu ir panašios merginos tvirtina, kad jų šeima yra stipri kaip kumštis. Nors būta pykčių, dramų, tačiau kiekviena iš jų viena dėl kitos padarytų viską. Pasiaukoti ir saugoti vieną kitą jos išmoko dar vaikystėje, ypač tada, kai šeima susirinkdavo ir žaisdavo įvairius sportinius žaidimus.

„Mes esame tokios azartiškos, visiškai nemokame pralaimėti. Mūsų vaikinai net nemėgsta žaisti su mumis žaidimų, nes kažkuri apsiverks, supyks, galiausiai išeis. Todėl geriausiai yra mus laikyti vienoje komandoje. Jeigu esame keturios komandoje – visada laimime“, – laidoje „Šeškinės 20“ pasakos Dalia Belickaitė.

Pasirodo, meilę sportui sesėms įskiepijo jų tėtis dar tada, kai jos buvo visai mažos. Visos sesės ne tik mėgsta krepšinį, bet ir puikiai jį žaidžia, tačiau vienintelė, vyriausia sesuo Sigita niekados taip ir nepamėgo šio sporto. Ji visada jautė aistrą šokiams.

Visi, kas planuoja turėti antrą ar trečią vaiką, tai sakau – turėkite!

„Tėtis visas kalbino žaisti krepšinį, ir visos iš tiesų puikiai žaidžia, bet manęs nesudomino. Aš visada labai mėgau šokti. Nė karto nenuėjau į krepšinio treniruotę. Bet dešimt metų šokau kaip krepšinio šokėja. O dabar, kai susirenka visa šeima, visada žiūrime sporto varžybas. Mes visur dalyvaujame“, – dalysis vyriausioji sesuo Sigita.

Sesės ne tik didžiąją gyvenimo dalį gyveno kartu, bet ir patyrė nuotykius, keliavo, susipažino su bendromis draugų kompanijomis, vieną kitą mokė ir gynė. Ir nors visos jau yra užaugusios bei pradėjusios kurti savo gyvenimus, jos neslėpė, kad siaubingai viena kitos pasiilgsta. „Dalia dažnai ateina ir pakviečia į kiną. Dabar, kai Dalios nebus ar kitų sesių, bus labai liūdna“, – atviraus jauniausioji sesuo Ieva.

„Šitas dalykas yra tai, ko pasiilgstu. Kai augau ir gyvenau su sesėmis, jos tave ištempdavo iš lovos. Čia yra didelis pliusas. Visi, kas planuoja turėti antrą ar trečią vaiką, tai sakau – turėkite!” – pritars Sigita.

Vakaras kartu su seserimis Belickaitėmis jau šiandien, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.

GALERIJA

  • Sesės Belickaitės: visiškai nemokame pralaimėti – kažkuri būtinai apsiverks ir supyks
  • Sesės Belickaitės: visiškai nemokame pralaimėti – kažkuri būtinai apsiverks ir supyks
Laidos kūrėjų nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS