Stano: kalinys pagalbą gauną per valandą, o vėžiu sergantis gali jos ir nesulaukti | KaunoDiena.lt

STANO: KALINYS PAGALBĄ GAUNĄ PER VALANDĄ, O VĖŽIU SERGANTIS GALI JOS IR NESULAUKTI

  • 31

„Kalinys psichologo pagalbą privalo gauti per valandą, ir nesvarbu – diena ar naktis... Jei jos negaus, gali paduoti valstybę į teismą. Tuo metu sergantis vėžiu pagalbos ieško pats ir gali jos nesulaukti“, – pasakos dainininkas Stanislovas Stavickis-Stano.

Tuo metu 30 metų anglų kalbos mokytoja dirbanti Aušra Gontienė prisipažins atsisakiusi tikrinti abiturientų egzaminus, nes atlyginimas – vergiškas, 64 euro centai už vieną darbą.

„Ką tu čia man aiškini, mano tėvas uždirba 6 kartus daugiau“, – žodžius, kuriuos kartais mokytojai išgirsta iš mokinių, cituos mokytoja. Tiek ji, tiek švietimo specialistė, habil. dr. Vilija Targamadzė Lietuvoje ateityje prognozuos tragediją, jei švietimo situacija nepasikeis.

„Mokytojas – raktas į šviesią Lietuvos ateitį, jis itin svarbus, ir jei niekas nepasikeis, tai reiškia kultūrinį tautos genocidą ir dar didesnę emigraciją“, – teigs V. Targamadzė.

Lietuva renka Prezidentą, ar išgirs jis, kaip gyvena Lietuvos žmonės? Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Rašyti komentarą
Komentarai (31)

Xxx

Nelyginkime mokytoju su veziu serganciu zmogum.zema jau visai.jie turi dirbti darba kaip ir visi zmones.bet diduma dakis mokutoju savo darbo neatlieka.su kaliniu galima lyginti mokytojys.nes nes dirba mazai o reikalavimai dideli

Jurate

Na jau tokia teisybe.gi seime sedi diduma dalis teistu .o apie gimines patylim.normalus zmogus prie daktaro laukia menesi.... bet cia lietuva ...

Roma

Is kur istrauket tas nesamones kad kalinys isvis kazka gauna?dar viena lietuviska antis!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS