Stipriausia Anglijos moteris: emigrantė iš Lietuvos patempia du autobusus | KaunoDiena.lt

STIPRIAUSIA ANGLIJOS MOTERIS: EMIGRANTĖ IŠ LIETUVOS PATEMPIA DU AUTOBUSUS

  • 4

„Moterų kategorijoje aš tempiau 8 tonų autobusą, tada pabandžiau vyrų kategorijos, 12 tonų. Ir tada buvo trečia kategorija, pačių stipriausių vyrų, buvo 22 tonos, 2 autobusai sujungti,  ir aš galvojau pabandysiu. Ir man pavyko jį nutempti apie 5 metrus“, – pasakoja emigrantė iš Lietuvos Ana Polujan, kuri šiuo metu yra tituluojama viena stipriausių Anglijos moterų.

Šį vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – neeiliniai herojai ir jų pasiekimai.  A. Polujan  į filmavimą  tiesiai iš Londono atvyko ką tik laimėjusi autobusų traukimo čempionatą.

„Moterų kategorijoje aš tempiau 8 tonų autobusą, tada pabandžiau vyrų kategorijos, 12 tonų. Ir tada buvo trečia kategorija, pačių stipriausių vyrų, buvo 22 tonos, 2 autobusai sujungti,  ir aš galvojau pabandysiu. Ir man pavyko jį nutempti apie 5 metrus“, – pasakos Ana.

Stulbina tai, kad sportuoti ji pradėjo visai neseniai, o pirmosiomis savaitėmis buvo labai silpna ir neuždususi nenubėgdavo nei kelių šimtų metrų. 

Neeilinę savo jėgą Ana pademonstravo ir laidos studijoje. Ji pasisiūlė ant vienos rankos panešti laidos vedėją Tomą Ališauską, o ant kitos – Domininką Ramoną. 

Kita laidos viešnia – stipriausia Lietuvos moterimi tituluoja studentė Ieva Vinkšnaitė. Įdomu tai, kad galiūne Ieva tapo vos 17-os, dar besimokydama vidurinėje mokykloje, o jos treneris sako, kad Ievos pasiekimai ypač džiuginantys. „Per dvejus metus Ieva viršijo visus Lietuvos rekordus, tiek jaunimo, tiek jaunių, tiek suaugusių. Šiai dienai Ievos rezultatas viršija sporto meistro normatyvą. Trūksta 7.5 kilogramo iki elitinio“, – pasakos Ievos treneris Audrius Vosylius.

GALERIJA

  • Stipriausia Anglijos moteris: emigrantė iš Lietuvos patempia du autobusus
  • Stipriausia Anglijos moteris: emigrantė iš Lietuvos patempia du autobusus
  • Stipriausia Anglijos moteris: emigrantė iš Lietuvos patempia du autobusus
LNK arch.nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

baikit

pagarbos verta Moteris.Saunuole!

Ž. Valstiečių Beretininkė

Visiškai pritariu : galėtų dirbti traktoriumi John Deere arba bent Belarusu . Ne traktorininke : )

...,su DIDELIU IDOMUMU SKAITAU apie...,

zmogaus FIZINES ir KITOKIAS GALIMYBES...,tai TIEK KONKRECIAI i TEMA... TASKAS
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS